شناسه : 28354181
پروژه هایی که دولت توجهی به آن ها ندارد


دولت یازدهم در حالی روزهای پایانی خود را پشت سر می گذارد که با انبوهی از برنامه های اجرا نشده روبه رو است. برنامه هایی که در وعده های انتخاباتی کوش فلک را کر می کرد و امروز در عمل شاهد روی زمین ماندن آن ها هستیم.

به گزارش یزدرسا به نقل از نسیم صادق، دولت یازدهم در حالی روزهای پایانی خود را پشت سر میگذارد که با انبوهی از برنامه های اجرا نشده روبه رو است. برنامه هایی که در وعده های انتخاباتی کوش فلک را کر می کرد و امروز در عمل شاهد روی زمین ماندن آن ها هستیم.

این وعده ها و قول ها در استان یزد و شهرستان های آن به نسبت سر شکن شده و در نگاهی اجمالی به برنامه های دولت در شهرستان اشکذر با توجه به اجرای برنامه هایی در زمینه های اقتصاد مقاومتی و کشت گیاهان دارویی، شاهد روی زمین ماندن چند پروژه مهم هستیم.

هفت سال است که از تخریب ساختمان اداره پست اشکذر به منظور بازسازی آن می گذرد و از آن زمان تا کنون هنوز اقدامی در جهت تکمیل ساختمان جدید صورت نگرفته است.

ساختمان این اداره در خیابان امام خمینی (ره) اشکذر واقع بود که به بهانه نوسازی تخریب شد، مدتی اداره در زیر زمین یک پاساژ اجاره نشین شد و اکنون مدت زیادی است که مهمان هلال احمر شهرستان شده.

رئسای قبلی اداره در مصاحبه هایی که قبلا با این پایگاه خبری داشته اند، بی پولی را علت وقفه ایجاد شده در تکمیل ساختمان دانسته بودند، اما مردم عدم مدیریت و همت جهادی را تنها عامل روی زمین ماندن ساخت محل جدید اداره پست می دانند.

"روستایی" رئیس جدید اداره پست اشکذر قبلا در گفت وگو با خبرنگار نسیم صادق از وعده مدیر کل پست استان نسبت به تکمیل این ساختمان در سال آینده خبر داد و گفت: در جلسه تودیع و معارفه ای که مدتی پیش در فرمانداری شهرستان برگزار شد، دکتر "دهقان" مدیر کل پست استان از تکمیل این ساختمان در سال 95 خبر داد.

ساختمانی که با توجه به مراجعات زیاد آن، در دسترس بودن و سهولت رفت و امد ارباب رجوع را می طلبد؛ که این امر با توجه به فاصله زیاد فعلی محل استقرار این اداره با مرکز شهر و همچنین فضای کوچکی که در اختیار کارکنان آن قرار گرفته، مشکلاتی را برای ادامه روند کار به وجود آورده است.

انتهای پیام/آ
آدرس کوتاه :