شناسه : 36850331
جانشین شورای هماهنگی استان یزد:


جانشین شورای هماهنگی استان گفت: شورای هماهنگی تاکنون از هیچ دستگاهی مطالبه مساعدت مالی نداشته و یک ریال دریافت نکرده و آنچه در فضای مجازی در باره کمک مالی به شورای هماهنگی مطرح می شود مصوبه ستاد چهلمین سالگرد در استان برای هزینه گرامی داشت چهلمین سال بوده است .

به گزارش خبرنگار یزدرسا ؛سعید زارع در جمع خبرنگاران یزد با تبریک روز مقاومت گفت: در طول تاریخ،هر کجا ملتی مقاومت را سر لوحه خود قرار دادند به ظفر و پیروزی رسیدند.

جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افزود: برگزاری مراسمات ملی و مذهبی علاوه بر تعظیم شعائر اسلامی تبلور اتحاد ملی و انسجام اسلامی است و بازتاب های گسترده این مراسمات در جهان وجه مردمی بودن نظام را به نمایش می گذارد.

وی برنامه ریزی،مدیریت و برگزاری مناسبت های مختلف انقلاب را اسلامی را وظایف این نهاد انقلابی برشمرد و اظهار داشت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یک نهاد عمومی و غیر دولتی بوده که تحت نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی به ریاست آیت الله جنتی فعالیت می کند.

زارع؛ورود مردم در بزنگاه های حساس انقلاب به صحنه را از دستاوردهای شورای هماهنگی عنوان کرد و گفت: این شورا همواره فراجناحی و فرا حزبی عمل کرده و بی انصافی است که امروز توسط برخی افراد مورد تاخت و تاز قرار بگیرد.

جانشین شورای هماهنگی استان ادامه داد: تنها یک دفتر در مرکز استان  با 4 کارمند و دو سرباز داریم و وظیفه ما بر اساس اساسنامه بسیج تمامی امکانات و هماهنگ کننده دستگاه های استان برای برگزاری مراسمات ملی و مذهبی است

وی در پایان تاکید کرد: شورای هماهنگی تاکنون از هیچ دستگاهی مطالبه مساعدت مالی نداشته و یک ریال دریافت نکرده و آنچه در فضای مجازی در باره کمک مالی به شورای هماهنگی  مطرح می شود مصوبه ستاد چهلمین سالگرد در استان برای هزینه گرامی داشت چهلمین سال بوده است .
انتهای پیام/ح
آدرس کوتاه :