شناسه : 27873200
امام جمعه خضرآباد:


امام جمعه خضرآباد گفت: مقام معظم رهبری سه سال متوالی است که با نام گذاری سال های جدید به نام اقصاد، در صدد بهبود اوضاع معیشتی مردم هستند اما متاسفانه دولتمردان ما در تحقق این خواسته موفق نبوده اند.

به گزارش یزدرسا، امام جمعه خضرآباد در گفت وگو با خبرنگار نسیم صادق، با اشاره به نام گذاری سال به نام "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" توسط رهبر انقلاب اسلامی اظهارداشت: مقام معظم رهبری سه سال متوالی است که با نام گذاری سال های جدید به نام اقصاد، در صدد بهبود اوضاع معیشتی مردم هستند اما متاسفانه دولتمردان ما در تحقق این خواسته موفق نبوده اند.

"حجت الاسلام والمسلمین غالبی" امام جمعه خضرآباد با بیان اینکه مسئولان عملکرد مناسبی در تحقق شعارهای اقتصادی از خود نشان نداده اند، افزود: تنها راه عمل کردن به این فرامین، پرهیز از گفتار و رجوع به عمل کردن است.

وی با بیان اینکه توجه به تولید و اشتغال از وظایف اصلی دولت است، تصریح کرد: توجه به تولید، اعطای تسهیلات و حمایت از صنعتگران باید در برنامه های دولت مشهود باشد.

حجت الاسلام غالبی ضمن گله مندی از عملکرد دولت یازدهم در امر اقتصاد گفت: دولت یازدهم نتوانسته برنامه های خوبی در امر اقتصاد پیاده کند و ما هر سال از نظر اقتصادی با مشکلات بیشتری مواجه شده ایم.

وی افزود: مسؤولان در مسئله تحقق اقتصاد مقاومتی و شعار سال هیچ‌گونه کوتاهی نکنند و تمرکز  خود را بر تولید داخلی و اشتغال قرار دهند.
آدرس کوتاه :