شناسه : 36850297
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد:


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: دشمنان ما تلاش دارند تا با رسانه های متعدد خود مردم را نا امید کنند بنابراین باید رسانه های ما تمام تلاش خود را برای ایجاد امید در جامعه به کار ببندند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد:

به گزارش خبرنگار یزدرسا؛ حجت الاسلام محمد فخرالدینی در دیدار با جمعی از اهالی رسانه استان یزد پیرامون وظایف شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: یکی از مباحثی که در قرآن کریم مطرح می شود بحث تعظیم شعائر الهی است و یکی از نهادهایی که در نظام مقدس اسلامی مامور به پیاده سازی این مبحث شده  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد با بیان اینکه انقلاب اسلامی یکی از شعائر اسلامی است اظهار داشت: گرامی داشت ایام الله دهه فجر،واقعه  طبس،حادثه دهم فروردین،یادو خاطره شهید صدوقی و .....  بخشی از ماموریت 12 گانه مستقیم ماست ضمن اینکه ده ها مسئولیت غیر مستقیم  نیز بر عهده این نهاد انقلابی گذاشته شده است.

فخر الدینی با اشاره به تلاش های دشمنان در چهل سالگی انقلاب ابراز داشت: دشمنان انقلاب تمامی تلاش خود را کردند تا ما نتوانیم چهل سالگی انقلابمان را جشن بگیریم اما به کوری چشمشان نه تنها چله انقلاب را جشن گرفتیم بلکه ماجرا برعکس شد و با تثبیت انقلاب،افول غرب آغاز شده است.

وی انقلاب اسلامی را مقدمه ظهور دانست و گفت: برای بقاء این انقلاب باید چند سنگر را در برابر دشمن درست کنیم که یکی از این سنگرها، سنگر اقتصادی است که سالیان متمادی رهبر انقلاب بحث اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند و  دولتمردان باید نسبت به تحقق آن جدیت داشته باشند.

رئیس شورای هماهنگی استان؛ سنگر تبلیغات و قلم را از دیگر سنگر های مورد نیاز کشور عنوان کرد و ابراز داشت: دشمنان ما تلاش دارند تا با رسانه های متعدد خود مردم را نا امید کنند بنابراین باید رسانه های ما تمام تلاش خود را برای ایجاد امید در جامعه به کار ببندند چرا که امروز بالاترین درجه خیانت به مردم نا امید کردن آنان است.

فخرالدینی در واکنش به هجمه های برخی افراد در فضای مجازی به این نهاد انقلابی ابراز داشت: دشمن هر کجا سیلی خورده آن نقطه را مورد تاخت و تاز قرار داده و شورای هماهنگی یکی از دستگاه هایی است که به دشمن سیلی زده است .

وی تاکید کرد: علی رغم لینکه در تمامی شهرها و روستاها همکارانی داریم اما تعدادکل نیروهای حقوق بگیر شورای هماهنگی استان 4 نفر هستند که مسئولیت هماهنگی تمام برنامه ها در سطح استان را بر عهده دارند.

این مقام مسئول بودجه 12 ماهه این نهاد را کمتر از 200 میلیون تومان عنوان کرد و ابراز داشت: این شورا با گستره فعالیت وسیع خود اعتبار بسیار پایینی دارد و علی رغم اینکه برخی دستگاه ها برای برگزاری همایش های خود میلیاردی خرج می کنند شورای هماهنگی با دست خالی اقدام به برگزاری مراسمات ملی و مذهبی در سطح استان می کند.

انتهای پیام/ح

آدرس کوتاه :