بازگشت به صفحه کامل

شناسه : 36337256

انتصاب اولین بخشدار زن استان یزد


استاندار یزد در حکمی « فخرالسادات آقایی میبدی» را به عنوان بخشدار بفروئیه شهرستان میبد منصوب کرد.

به گزارش یزدرسا؛ محمد علی طالبی در حکمی « فخرالسادات آقایی میبدی» را به عنوان بخشدار بفروئیه شهرستان میبد منصوب کرد.

استاندار یزد در این حکم نوشت: در اجرای تبصره ذیل ماده 6 مصوبه شماره 12/602 مورخ 1377/7/30 شورای عالی اداری و با عنایت به تفویض اختیار شماره 142024 مورخ 1392/12/06 وزیر کشور، شما به عنوان بخشدار بفروئیه شهرستان میبد منصوب می شوید.

« انتظار می رود در راستای تحقق آرمان های نظام جمهوری اسلامی ایران و پیشبرد اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید تمامی مساعی خویش را در جهت ایفای وظایف مصوب، رشد و ارتقای بخش و جلب مشارکت مردم در عرصه های مختلف به عمل آورید ».

گفتنی است آقایی میبدی فعالیت شغلی خود را در قسمت کارگزینی بخش خصوصی شروع کرد و سپس به خاطر علاقه ای که به کار فرهنگی داشت در کتابخانه مرکزی میبد ادامه فعالیت داد.

پس از مدتی مسئولیت کتابخانه ابوالفضلی فیرورآباد میبد که خود آن را راه اندازی کرده بود به عهده گرفت.

وی در زمان مسئول وقت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میبد به کار در این اداره دعوت شد و از اواخر سال 91 با تغییر وضعیت استخدامی در فرمانداری به عنوان کارشناس امور بانوان مشغول شد.

آقایی میبدی دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی است و از سال 97 تا به حال به عنوان کارشناس امور اجتماعی و فرهنگی در شورای های فرهنگ عمومی ، سلامت ، آسیب های اجتماعی و امور مرتبط دیگر در فرمانداری فعالیت دارد و همراه با آن پیگیر امور مرتبط با بانوان نیز بود. 

روابط عمومی فرمانداری میبد/

انتهای پیام/ح
آدرس کوتاه :