بازگشت به صفحه کامل

شناسه : 38253836
هنرمند یزدی:

رزمایش کمک مومنانه زمینه را برای تداوم همدلی ملت ایران فراهم کرد


مهدی قانع گفت: دهه ولایت بهترین فرصت برای همدلی و کمک به هم نوعان است و رزمایش کمک مومنانه زمینه را برای این همدلی و تداوم آن در ماه محرم فراهم کرد.

مهدی قانع مجری و هنرمند یزدی در گفتگو با خبرنگار یزد رسا، ضمن حمایت از رزمایش کمک مومنانه گفت: پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص کمک مومنانه، برخی از مردم علاوه بر مشکلات اقتصادی که در جامعه با آن مواجه بودند با شیوع کرونا با مشکلات جدی‌تر مواجه شدند و آسیب دیدند از این رو مردم انقلابی ایران با درک شرایط و با لبیک به بیانات رهبری اقدام به شرکت در این رزمایش کردند.

وی ادامه داد: دهه امامت و ولایت بهترین فرصت برای همدلی و کمک به هم نوعان است و این مرحله از رزمایش کمک مومنانه نیز که در این دهه شروع شده است زمینه و عرصه خوبی است تا ملت ایران مانند همیشه همدلی و نوع دوستی خود به نمایش بگذارند و شاهد تداوم این صحنه‌های زیبا در ماه محرم باشیم.

قانع گفت: فرهنگ غنی ایرانی اسلامی همواره یکی از بهترین فرهنگ‌های تمدن بشری است که کمک به هم نوع و نیازمندان در آن جایگاه ویژه دارد و ملت ایران به تبعیت از اهل بیت علیهم السلام همیشه این فرهنگ را حفظ کرده‌اند و در اتفاقات و زمان‌های خاص در صحنه حضور داشته‌اند و یاری رسان مردم آسیب دیده بودند.

انتهای پیام/

 
آدرس کوتاه :