بازگشت به صفحه کامل

شناسه : 38396421
شهردار یزد خبر داد

رفع چالش آب‌گرفتگی سطح شهر یزد با حفر 300 چاه جذبی


عزیزی شهردار یزد در خصوص مشکلات آب‌گرفتگی در زمان بارندگی در سطح شهر، گفت: برای حل این معضل، بیش از 300 چاه جذبی در سطح شهر حفرشده است.

جمال‌الدین عزیزی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به اینکه سال گذشته بسیاری از مناطق سطح شهر یزد که سبب آب‌گرفتگی در زمان بارندگی می‌شد شناسایی و مشکلاتشان مرتفع شد گفت: برای حل این مشکل در سطح شهر بیش از 300 چاه جذبی حفر شد.

شهردار یزد اضافه کرد: تعدادی کانال‌های هدایت آب در خیابان جمهوری، خیابان غدیر حسن‌آباد و مناطق دیگر سطح شهر ایجاد شد تا بسیاری از معضلاتی که سالیان سال در زمان بارندگی با آن روبه‌رو بودیم حل شود.

وی اظهار داشت: یکی از مناطقی که در زمان بارندگی سبب آب‌گرفتگی زیاد می‌شد، میدان همافر یزد بود که سالیان سال مشکلات بسیاری را برای مردم ایجاد می‌کرد که با کانال هدایت آب مسئله آن حل شد.

عزیزی با تأکید بر اینکه حل مشکلات آب‌گرفتگی باید در زمان ایجاد و احداث هر پروژه دیده شود گفت: حل مشکلات این مناطق بعد از احداث و راه‌اندازی بسیار دشوار است که شهرداری سعی کرده تا با اولویت رفع مشکلات مردم این چالش‌ها را مرتفع سازد.

شهردار یزد با بیان اینکه امسال نیز یکی از برنامه‌های شهرداری یزد رفع مشکلات آب‌گرفتگی سطح شهر است، اذعان داشت: در سال جاری نیز برای هدایت آب‌های سطحی کارهای انجام‌شده که امیدواریم در بارندگی امسال این چالش را کمتر در سطح شهر شاهد باشیم.

انتهای پیام/
 
آدرس کوتاه :