شناسه : 38068619
نماینده ولی فقیه در استان یزد بیان کرد


آیت الله ناصری، گفت: ظرفیت رسانه ها و صدا و سیما برای بهره گیری مردم از حضور خدام رضوی در یزد فراهم شود.

به گزارش یزدرسا، آیت الله محمدرضا ناصری یزدی در دیدار با خادمان آستان مقدس حضرت امام رضا(ع) با اشاره به اینکه مردم هر سال استقبال بسیار خوبی از خادمان آن حضرت داشتند اظهار داشت: الان به دلیل شیوع کرونا محدودیت هایی به وجود آمده که شاید نتوانیم مثل قبل برنامه های متنوعی داشته باشیم اما به هر حال این حضور، برای استان با برکت است و باید برنامه ریزی شود تا حد امکان مردم از این حضور استفاده کنند.

وی با تاکید بر ضرورت ارائه برنامه های فرهنگی با حضور خدام در روستاها گفت: در نقاطی که وضعیت بیماری کنترل شده و با رعایت پروتکل های بهداشتی باید حتما برنامه هایی اجرا کنیم که مردم روستاها هم بتوانند از حضور خادمان آستان مقدس امام رضا(ع) بهره مند شوند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد افزود: اگر نمی توان اجتماعی هم مثل قبل برگزار کنیم، می توان هماهنگی لازم انجام داد که برنامه های با جمعیت کم و رعایت فاصله گذاری اجتماعی انجام شود.

ناصری یزدی ارادت مردم استان یزد به حضرت امام رضا(ع) را ارادتی بسیار ویژه دانست و عنوان کرد: حضور خادمان آن حضرت در استان یزد تداعی کننده عشق و انس مردم با این امام بزرگوار است.

امام جمعه یزد گفت: با توجه به محدودیت هایی که وجود دارد لازم است تلاش کنیم نهایت خلاقیت و نوآوری در برنامه ها را داشته باشیم تا علاوه بر اینکه مشکلی به لحاظ بیماری پیش نیاید، حتما زمینه استفاده بیشتر مردم به وسیله رسانه ها به ویژه صدا و سیما فراهم شود.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :