بازگشت به صفحه کامل

شناسه : 37509755
نادر طالب‌زاده:

عده‌ای می‌خواهند حماسه بزرگ تشیع شهید سلیمانی و تحقیر آمریکا را کمرنگ کنند


تهیه‌کننده و کارگردان سینما گفت: عده‌ای همه تلاش‌شان این است که حماسه بزرگ تشیع شهید سلیمانی و پاسخ ایران به جنایت امریکا را کمرنگ کنند، اما هر گز نمی‌توانند و این رخداد به قدری عظیم است که به این راحتی‌ها فراموش نمی‌شود.

به گزارش یزدرسا، نادر طالب‌زاده گفت: آن‌هایی که سقوط هواپیما را بهانه قرار داده‌اند و ایجاد اغتشاش و هتک حرمت می‌کنند، در واقع ناراحتی‌شان از خلق حماسه تشییع بی‌نظیر سردار سلیمانی توسط مردم و همچنین از پاسخ ایران به آمریکا و تحقیر آمریکا است.

وی افزود: ما متاسفیم که این اتفاق افتاد اشتباه بود نباید می شد داغدار هستیم اینها برادر و خواهر ما هستند اما واقعیت بزرگتری که وجود دارد این است که برای همه در ایران ثابت شد انقلاب کجاست آنهایی هم که شک داشتند و دلشان می لرزید خون شهید سلیمانی نشان داد چه اتفاقی افتاد.

تهیه‌کننده و کارگردان سینما با اشاره به جایگاه شهید سلیمانی و تأثیر او اظهار داشت: اینقدر این خون شهید سلیمانی قیمتی بود که سلبریتی های مشهور آمریکا یکی دوتا هم نه همه تعجب و حیرت شان را از این اتفاق اعلام کردند.

طالب‌زاده خاطرنشان کرد: طیف وسیعی از افراد در دنیا هستند که فهمیده‌اند ایران در چه موقعیتی قرار دارد و اینقدر شجاعت دارد که پاسخ بدهد.

وی بیان کرد: عده‌ای همه تلاش‌شان این است که حماسه بزرگ تشیع شهید سلیمانی و پاسخ ایران به جنایت امریکا را کمرنگ کنند، اما هرگز نمی‌توانند و این رخداد به قدری عظیم است که به این راحتی‌ها فراموش نمی‌شود.

طالب‌زاده عنوان کرد: ما با آمریکایی‌ها و غربی‌ها اختلاف تمدنی داریم و مرامی که در نحوه جنگیدن ما هست هیچ‌وقت آن‌ها به این مرام نمی‌توانند برسند؛ به عنوان مثال برخوردی که ما با اسرا در هشت سال دفاع مقدس داشتیم را ببینید.

وی با بیان اینکه نوع رفتارهای ایران با آمریکا تفاوت دارد، اظهار داشت: آمریکایی‌ها در موارد متعدد، عروسی‌های افغانستانی‌ها را بمباران کردند و عذرخواهی هم نکردند.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :