شناسه : 37999185
فرمانده انتظامی استان یزد تشریح کرد


سردار بهدائی فرد گفت: ماموران با استفاده از علائم هشداری موفق به متوقف کردن ٣ دستگاه خودرو و دستگیری تعدادی اتباع بیگانه غیرمجاز و کشف مقداری مواد مخدر می شوند اما یک خودرو از دستور پلیس تمرد می کند.

به گزارش یزدرسا،‌ سردار بهدائی فرد فرمانده نیروی انتظامی استان یزد در خصوص جزوئیات حادثه خودرو حامل اتباع غیرمجاز افغانی اظهار کرد: صبح روز چهارشنبه ماموران پلیس هنگام کنترل محورهای فرعی مواصلاتی منتهی به شهر یزد به چند دستگاه خودرو که ضمن قاچاق اتباع بیگانه غیرمجاز، مبادرت به قاچاق مواد مخدر نیز می کردند؛ مشکوک شدند و دستور ایست دادند.

وی افزود: ماموران با استفاده از علائم هشداری موفق به متوقف کردن ٣ دستگاه خودرو و دستگیری تعدادی اتباع بیگانه غیرمجاز و کشف مقداری مواد مخدر می شوند.
 
سردار بهدائی فرد گفت: از بین این خودروها یک دستگاه خودرو به فرمان ایست پلیس و صدای تیر هوایی توجهی نکرده و با استفاده از سیستم دودزا و احتراق با سرعت خیلی زیاد متواری می شوند.
 
فرمانده انتظامی استان یزد تصریح کرد: با وجود پنچری لاستیک، خودرو بیش از ٨ کیلومتر ادامه مسیر داده و به علت داغ شدن رینگ ها بر اثر اصطکاک، استفاده از سیستم احتراق و دودزا، آتش گرفتن جلو خودرو و نیز ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه، خودرو از جاده منحرف و به گاردریل وسط جاده برخورد می کند.
 
وی ابراز کرد: در این حادثه متاسفانه سه نفر از اتباع غیر مجاز که در صندوق عقب بودند بر اثر آتش سوزی، در دم فوت کرده و ٨ نفر نیز به بیمارستان منتقل می شوند که از این تعداد ۴ نفر به صورت سر پایی درمان و از بیمارستان ترخیص می شوند.
 
سردار بهدائی فرد تاکید کرد: همچنین راننده خودرو به همراه چند نفر از اتباع متواری می شود که دستگیری آنها در دستور کار پلیس قرار گرفت.آدرس کوتاه :