بازگشت به صفحه کامل

شناسه : 38704687
رییس دادگستری استان یزد:

اقدامات بسیج در حوزه فضای مجازی ماندگار خواهد بود


غلامعلی دهشیری گفت: در حوزه فرهنگی، تبلیغی و حتی فضای مجازی اقداماتی توسط بسیج صورت گرفته است که ماندگار خواهد بود.

به گزارش یزدرسا، غلامعلی دهشیری رییس دادگستری استان یزد صبح امروز در مراسم امضای تفاهم نامه بین سپاه الغدیر و دادگستری استان یزد ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهار کرد: گرامی می داریم مقام و منزلت بسیجیانی که در شرایط سخت از مردم دست گیری کردند بدون انکه کمیته امداد باشند و در همه حوادث غیرمترقبه مانند سیل و زلزله و شیوع کرونا به داد مردم رسیدند بدون اینکه هلال احمر باشند.

دهشیری افزود: در حوزه فرهنگی، تبلیغی و حتی فضای مجازی اقداماتی توسط بسیج صورت گرفته  است که ماندگار خواهد بود چراکه بسیج شجره طبیه و برخواسته از باورهای دینی مردم است.

وی ابراز کرد: امروز به مناسب روز بسیج مستضعفین بهترین فرصت برای گسترش همکاری ها با بسیج است و با توجه به اشتراکاتی که در بین دو مجموعه بسیج، سپاه و دستگاه قضا به ویزه در حوزه های فرهنگی و اجتماعی وجود دارد امیدواریم بتوانیم به مقصود برسیم.

دهشیری با قدردانی از زحمات بسیار خوب سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه الغدیر استان یزد گفت: این مجموعه دوشادوش دستگاه قضا در پروژه ها و موارد برخورد با فشاد اقدامات شایسته و بسیار خوبی را رقم زده است.

وی با اشاره به تاکید رییس دستگاه قضا بر مبارزه و برخورد با فساد اذعان کرد: سه محور مهم در سند تحول دستگاه قضا مورئد توجه است که مبارزه با فساد از مهمترین موارد این سند است که دستگاه اطلاعات سپاه الغدیر استان یزد در مراحل تحقیقات مقدماتی و اقدامات قضایی بسیار ارزشمند، جانانه، صادقانه و با توکل بر خدا ورود کردند و دستاور بسیار خوبی داشتند.

رییس دادگستری استان یزد عنوان کرد: بسیج، سپاه الغدیر و دادگستری استان یزد اخیرا در مبارزه با فساد در حوزه های بانک، قاچاق دارو، کارچاق کنی و زمین خواری، آسیب های اجتماعی در محلات حاشیه ای شهر، بسیار پر رنگ وارد عرصه شده اند، همانطور که در طول چهل سال انقلاب بسیجیان عزیز در خط مقدم ناجی انقلاب و مایه امید مردم بوده اند.

دهشیری  ادامه داد: بنا به اشتراکات حوزه اجتماعی بسیج و مواردی که در خصوص پیشگیری از وقوع جرم دادگستری وجود دارد وجود پتانسیل جوانی به عنوان سرباز در مجموعه ها است که بخش مهم و طلایی از زندگی جوانان این سرزمین در خدمت سرباز در نهادهای نظامی وانتظامی می گذرد و ضروری است در این دوره جوانان ما مورد تعلیم و تعلم اموزه ها و مفاعیم مختلف فرهنگی، دینی واجتماعی است.

وی با بیان اینکه آسیب شناسی و ارائه راهکارهای کاهش آسیب های اجتماعی از وظایف دستگاه قضا است خاطرنشان کرد: مطمئنا هر چه جامعه سالم تر باشد کار دستگاه قضا کمتر و هزینه برای نظام کمتر خواهد بود از این رو امروز با تفاهم بین دستگاه قضا و سپاه الغدیر استان یزد با اهداف هفتگانه چون، ارتقا آگاهی حقوقی سربازان و پاسداران، دانش سبک زندگی، کاهش آسیب های شایع میان سربازان، شناسایی سربازان و پاسداران در شرف ازدواج یا تازه ازدواج کرده برای شرکت در کارگاه های اموزشی پیش از ازدواج، تلاش می کنیم از ظرفیت این دومجموعه در این حوزه ها تلاش شود.


 
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.