بازگشت به صفحه کامل

شناسه : 38975538
خطیب جمعه ابرکوه:

انقلاب ما تقابل اسلام آمریکائی با اسلام ناب محمّدی(ص) بود


حجت الاسلام حسینی تاکید کرد: انقلاب ما اقتدار جهانی خود را با پرده برداری از چهره کریه شیطان بزرگ آمریکا به عنوان سردمدار استکبار جهانی نشان داد و تقابل اسلام آمریکائی با اسلام ناب محمّدی(ص) را بر جهانیان ترسیم کرد.

به گزارش یزدرسا؛ حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه ابرکوه گفت: ظرف دو هفته گذشته شاهد برگزاری بزرگترین رزمایش پهبادی غرب آسیا و رزمایش دریائی اقتدار و رزمایش نیروی زمینی ، توسّط ارتش جمهوری اسلامی ایران بودیم . 
وی افزود: طی این رزمایش دو هفته ای و ترکیبی و مُبتکرانه که مبتنی بر خلاقیت و استعدادهای بومی بود و آن از شهر موشکی در حاشیه خلیج فارس و نیز از ناو بندر راهبُردی مکران رونمائی و تولّدی دیگر برای باز دارندگی موشکی ایران شد. 
امام جمعه ابرکوه تاکید کرد: این رزمایش بزرگ که تجلّی افتخار و اقتدار ایران اسلامی شد -  برخلاف جیغ بنفش معاندان و جاهلان و دوگانه سازان فرصت طلب ، در راستای معیشت پایدار و زندگی آرام برای مردم صورت گرفت زیرا معیشت پایدار در گرو تأمین امنیت پایدار است. 
رئیس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه ابراز داشت: کوته فکرانی که می‌گویند این رزمایش‌ها مستلزم هزینه است چرا فکر نمی کنند که اگر ما اقتدار نظامی و دفاعی نداشته باشیم باید در برابر حملات دشمن ، مُنفعلانه عمل کنیم و اگر مثلاً یکی از پالایشگاه‌های ما مورد هدف قرار گیرد باید برای بازسازی آن چندین برابر هزینه امثال این رزمایش، هزینه کنیم. 
وی گفت: این رزمایش‌ها هم ارعاب بخش دشمن و هم نوید بخش و اطمینان بخش دوستان به ویژه حامیان جهانی جبهه مقاومت است. 
حسینی بیان داشت: این رزمایش در پیام خارجی خود که در آستانه آغاز به کار دولت جدید آمریکا برگزار شد نشان داد که قدرت بازدارندگی ما خصوصاً اقتدار موشکی ، حرکتی رو به جلو هست که توقّف یا کندی ندارد و آمریکا و هم پیمانان غربیش باید پیام این رزمایش را درک کرده باشند. پیام داخلی آن هم این است که نسخه علاج مشکلات داخل کشور در پرتو روحیه و مدیریت جهادی حل می شود نه چشم امید دوختن به دشمنان . 
امام جمعه ابرکوه ادامه داد: گرچه به لطف خدا ، ترامپ این رئیس جمهور جنجالی و هنجارشکن که با کارها و برنامه های جنون آمیز خود جهان را بر لب پرتگاه سقوط کشانده بود خود سقوط کرد ، امّا هنوز معلوم نیست که آمریکای ترامپ با آمریکای بایدن ، چندان متفاوت باشد. 
وی بیان داشت: رفتار جنون آمیز ترامپ حتّی برای خود آمریکائی‌ها نسبت به موجودیت کشورشان ، وحشتزا شده بود به طوری که حتّی جمهوری‌خواهان هم به این نتیجه رسیده بودند که مار در آستین خود پرورش دادند و به جان همه  انداختند . 
حجت الاسلام حسینی گفت: امیدواری همگان این است که تیم جدید حاکم بر کاخ سفید از رفتار عنان گسیخته ترامپ درس عبرت بگیرند و در سیاست های استکباری خود در جهان تجدید نظر کنند. 
وی خاطرنشان کرد: رئیس جمهور جدید آمریکا که پیرمردی ۸۰ ساله است و با بیماری های گوناگونی روبرو است و معلوم نیست بتواند دوره چهار ساله اش را به پایان برساند ، اکنون با کشوری شورش زده و نیمه جنگی روبرو است و توانست مراسم تحلیفش را در پرتو حضور ۲۵ هزار نظامی و نیروی رزمی ، امنیتی ، برگزار کند خوب می داند که آمریکا همواره روی گسل تجزیه‌طلبی بوده و آمریکای آینده در انتظار زلزله های سیاسی فراوانی است که سرانجامش به لطف خدا افول این قدرت شیطانی خواهد بود . 
خطیب جمعه ابرکوه با اشاره به فرا رسیدن دهه فجر گفت: نماد پر جلوه بهمن در دهه فجر است و دهه فجر هم نماد زیبای استکبارستیزی است.  متأسفانه تاریخ همواره شاهد حاکمیت زورگویان بی دین بوده است و این حاکمیت سیاه معلول استکبار پذیری ملت ها است که آنهم به خاطر سرکوب گری مستکبرین است . 
وی گفت: قرآن مجید فرعون را نمونه حاکمیت استکبار بیان می‌کند و در سوره قصص آیه ۴ فرموده :  فرعون در زمین برتری جوئی کرد و مردم را به گروه‌های مختلف تقسیم نمود و این مفسد جفا ها کرد تا بتواند چند صباحی بر گُرده مردم سوار شود و حکومت کند دقیقاً شاه هم همین شیوه فرعونی را پیش گرفته بود و مردم را هیچ حساب می‌کرد و با ایجاد جوّ پلیسی کسی حق کمترین اعتراضی را نداشت. 
حسینی ادامه داد: امّا سرانجام با خروش انقلابی مردم و فرار شاه و آمدن امام(ره) فرشته نجات ملّت و کشور آمد و بنیان نظام پوسیده 2۵۰۰ ساله ستم‌شاهی در چنین  ماهی فرو ریخت.
وی گفت: دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی و سالروز پیروزی از منظر امامین انقلاب موعد قیام ، ایثار ،حرکت و تغییر است که می‌تواند اندیشه هائی را متطوّر و نهضتی را رهبری نماید. 
حسینی تاکید کرد: گفتمان انقلاب اسلامی  موضوعی است که در این ماه باید مورد مداقّه قرار گیرد ،  بر اساس گفتمان انقلاب است که پی می بریم انقلاب اسلامی و نهضت اسلامی عنوانی کلید واژه شد که شکل دهنده خیزش عمومی در برابر رژیم ستم‌شاهی پهلوی گردد و نتیجه این قیام مردمی  پیروزی در ۲۲ بهمن و در ادامه حاکمیت جمهوری اسلامی و در پرتو آن رواج یافتن مردم‌سالاری دینی شد . 
وی تاکید کرد: انقلاب ما اقتدار جهانی خود را با پرده برداری از چهره کریه شیطان بزرگ آمریکا به عنوان سردمدار استکبار جهانی نشان داد و تقابل اسلام آمریکائی با اسلام ناب محمّدی(ص) را بر جهانیان ترسیم کرد و سرانجام نشان داد که مولود اسلام آمریکائی – تروریسم تکفیری است که خاستگاهش اندیشه و حاکمیت وهابیون سعودی می باشد. 
انتهای پیام/
 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.