بازگشت به صفحه کامل

شناسه : 38242245
سرپرست منطقه یک شهرداری یزد:

بیمارستان افشار یزد صاحب پارکینگ می شود


دهقان بنادکی سرپرست منطقه یک شهرداری یزد گفت: در جلسه‌ای که برگزار شد، رئیس بیمارستان افشار یزد تعهد داد که پارکینگ بیمارستان ساخته شود.

به گزارش یزدرسا، طی چند روز گذشته مطالبی در فضای مجازی انتشار و محتوای آن از عدم رضایت مردم منطقه بلوار جمهوری یزد از وضعیت نابسامان اطراف بیمارستان افشار دارد.

مردمی که در اطراف بیمارستان زندگی می‌کنند نسبت به ساخت ساختمان جدید بیمارستان افشار بدون در نظر گرفتن پارکینگ برای کارکنان و دانشجویان این بیمارستان اعتراضی دارند که چرا باوجود ساخت یک ساختمان جدید، هیچ پارکینگی برای آن در نظر گرفته نشده تا فردی دچار مشکل نشود.

در همین راستا برای پیگیری این مسئله با حمید دهقان بنادکی، سرپرست منطقه یک شهرداری یزد گفتگویی انجام دادیم تا نسبت به وضعیت این بیمارستان و چرایی بی‌توجهی نسبت به ساخت پارکینگ اطلاعاتی را به دست آوریم.

وی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به اینکه برای پیگیری این مسئله جلساتی را با مسئولان بیمارستان افشار یزد برگزار کردیم اظهار داشت: مسئول بیمارستان افشار تعهد داده که پس از افتتاح ساختمان جدید این بیمارستان، ساختمان قدیمی که در برابر زلزله هم خیلی مقاوم نیست را تخریب و این قسمت را به‌عنوان پارکینگ در نظر بگیرند.

دهقان بنادکی با تأکید بر اینکه رئیس بیمارستان افشار به‌واسطه شرایطی که در اطراف این بیمارستان به وجود آمده، دغدغه پارکینگ این بیمارستان را در راستای تکریم ارباب‌رجوع دارند افزود: آخرین تفاهم و تعهدی که انجام گرفت و صورت‌جلسه شد این بود که از مجموعه داخل بیمارستان، ساختمان قدیمی تخریب و به‌عنوان پارکینگ در نظر گرفته شود.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.