بازگشت به صفحه کامل

شناسه : 38897092
فرماندار بهاباد:

تاکنون هیچ خسارت جانی و مالی از زلزله بهاباد گزارش نشده است


فرماندار بهاباد با بیان این که بررسی میدانی برای دفع خطرات احتمالی ناشی از زلزله دیشب در دستور کار ویژه تیم مدیریت بحران این شهرستان قرار گرفته است ،گفت: تاکنون هیچ خسارت جانی و مالی از زمین لرزه دیشب در این شهرستان گزارش نشده است.

محمدمهدی خانی‌زاده بهابادی در گفت و گو با خبرنگار یزدرسا، در خصوص زلزله دیشب این شهرستان، اظهار کرد: طبق آخرین اطلاعات بدست آمده خوشبختانه تاکنون هیچ خسارت جانی و مالی ناشی از زلزله شی گذشته در روستای مرکزی بهاباد گزارش نشده است.

وی عمق هشت کیلومتری زمین لرزه دیشب در شهرستان بهاباد را دلیل نگرانی اهالی روستاهای همجوار دانست و افزود: روستای بخش مرکزی (کانون زلزله دیشب بهاباد) خالی از سکنه بوده و نزدیک ترین روستا دارای سکنه دائم حدود ۲۰ کیلومتر از کانون زلزله فاصله دارد.

فرماندار بهاباد گفت: بررسی میدانی توسط تیم‌های امداد و نجات مدیریت بحران و هلال احمر شهرستان برای دفع خطرات احتمالی در دستور کار ویژه فرمانداری این شهرستان قرار گرفته است.

بهاباد شهری در منتهی‌الیه شرق استان یزد و به فاصلهٔ ۲۰۰ کیلومتری شهر یزد و ۸۰ کیلومتری شهر بافق، بر روی تپهٔ ماهورهای میان دو رشته‌کوه با مختصات جغرافیایی ۵۵ درجه و ۳۶ دقیقه طول شرقی و ۳۱ درجه و ۳۳ دقیقه تا ۳۲ درجه و ۲۹ دقیقه عرض شمالی واقع شده‌است.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.