بازگشت به صفحه کامل

شناسه : 38937261
دبیر کمیته مهندسی کنگره 4 هزار شهید استان یزد اعلام کرد

تغییر نام سه راه آتشنشان به تقاطع دفاع مقدس/ ساخت المان خاص در یکی از میدان های شاخص استان یزد


صادقیان دبیر کمیته گنجینه، یادمان، مهندسی و باغ موزه کنگره 4 هزار شهید استان یزد از تغییر نام سه راه آتشنشان به تقاطع دفاع مقدس و ساخت یک المان خاص در یکی از میدان های استان یزد در راستای کنگره ملی شهدا خبرداد.

محمود صادقیان در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، در خصوص برنامه های کمیته گنجینه، یادمان، مهندسی و باغ موزه گفت: بر اساس نامه نگاری هایی که با ریاست محترم شورای اسلامی استان یزد شده مقرر شد نام سه راه آتشنشان  تقاطع غیر همسطح بلوار دانشجو به بلوار آتشنشان را به تقاطع دفاع مقدس تغییر بدهند.

دبیر کمیته گنجینه، یادمان، مهندسی و باغ موزه کنگره 4 هزار شهید استان یزد افزود: از دیگر برنامه های این کمیته برآورد 127 میلیارد تومان برای ساخت المان ها در سطح شهر یزد، طراحی و ساخت المان های خاص شهدا، ساخت بناهای یادبود شهرستان ها و تکمیل باغ موزه دفاع مقدس بخشی از برنامه های این کمیته است.

وی اضافه کرد: مصاحبه برای طراحی ساخت یادمان مردی، گنجینه و تکمیل گنجینه موزه دفاع مقدس در شهرستان ها نسبت به هر شهید و ساخت یک المان خاص در یک میدان شاخص در استان یزد در دستور کار است.

صادقیان ادامه داد: غرس 4هزار درخت به یاد 4 هزار شهید استان در محدوده بلوار دفاع مقدس، نصب المانی در میدان شهید حاج قاسم سلیمانی در ورودی یزد از سمت کرمان، نصب المان شهدا در میدان شهدای محراب وتکمیل یادمان ها و المان های شهدای نمیه تمام بخشی از برنامه هایی است که در حال انجام هستند.

انتهای پیام/

 

 

 
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.