بازگشت به صفحه کامل

شناسه : 36907319
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:

جریان حسینی در استان یزد یک جریان مردمی است


فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: هفدهمین اجلاس پیرغلامان حسینی در حقیقت یک حرکت مردمی است در راستای اینکه ولایت مداری خودشان را نشان بدهند و اعلام کنند که در همه شرایط پیرو ولایت هستند.

سرهنگ رضا پورشمسی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، در خصوص هفدهمین اجلاس پیرغلامان حسینی در یزد بیان داشت: آن چیزی که در کشور و در فرهنگ عمومی مردم استان یزد مشهور است به عنوان یزد حسینیه ایران است. 
 
وی افزود: ما در استان یزد فقط 273 تا حسینیه داریم که نشان می‌دهد فرهنگ و تفکر و تمدن مردم بر اساس فرهنگ حسینی تشکیل شده است. لذا اینکه ما امسال افتخار داریم هفدهمین اجلاس بین‌المللی تجلیل از پیرغلامان حسینی را در یزد داشته باشیم افتخار بسیار بزرگ برای همه دستگاه ها و مجموعه استان است. 
 
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد اظهار داشت: جا دارد من تشکر کنم از مجموعه صدا و سیما، استانداری، دستگاه های امنیتی، نیروی انتظامی، دوستان بسیبجی و همچنین پیرغلامان و هیئت های عزاداری که این برنامه را دنبال می‌کنند.
 
وی تأکید کرد: جریان حسینی در استان یزد یک جریان مردمی است، همایش با این حجم گسترده و با این همه مهمان حتی یک ریال از هزینه های دولتی برای آن هزینه نشده و تمام هزینه ها را خیرین و کسانی که خودشان را خادم امام حسین علیه السلام می دانند هزینه شده است.
 
فرمانده سپاه الغدیر یزد اضافه کرد: این اجلاس در حقیقت یک حرکت مردمی است در راستای اینکه ولایت مداری خودشان را نشان بدهند و اعلام کنند که در همه شرایط پیرو ولایت هستند. 
 
پورشمسی تصریح کرد: این اجلاسیه شروع یک حرکت در عرصه های مختلف اجتماعی و فرهنگی است و ما باید این رنگ و بوی حسینی را در همه عرصه ها جاری و ساری کنیم چرا که ما هرچه داریم از حسین علیه السلام و ولایت است و باید فرهنگ حسینی را در دنیا توسعه بدهیم.
 
انتهای پیام/آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.