بازگشت به صفحه کامل

شناسه : 39434584
رئیس اتحادیه صنف نانوایان یزد:

فعلاً هیچ نانوایی در استان یزد حق افزایش قیمت را ندارد/ افزایش قیمت نان طی چند روز آینده


پیروزفرد رئیس اتحادیه صنف نانوایان یزد با اشاره به افزایش قیمت نان طی چند روز آینده، گفت: فعلاً هیچ نانوایی در استان یزد حق افزایش قیمت را ندارد.

جلال پیروزفرد رئیس اتحادیه صنف نانوایان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به اینکه طی روزهای آینده افزایش قیمت نان را به صورت رسمی در استان یزد خواهیم داشت، گفت: امروز جلسه‌ای در این خصوص برگزار و نظرات مثبتی در جهت افزایش قیمت نان در استان از سوی مسئولان ارائه شد.

وی با بیان اینکه میزان افزایش قیمت نان در حال بررسی است، افزود: با توجه به اینکه دستمزد کارگران افزایش‌یافته و نانوا و شاگرد نانوا فقط یک شغل دارند، به همین جهت تقاضای افزایش قیمت نان داده شد.

پیروزفرد خاطرنشان کرد: آذرماه سال گذشته قیمت نان در سطح کشور افزایش یافت و در این مدت قیمت کالاهای مورد نیاز خانوار با افزایش زیادی مواجه بوده و همین مسئله سبب مشکلاتی برای نانوایان شده است.

رئیس اتحادیه صنف نانوایان یزد ادامه داد: ما به دنبال این هستیم که قیمت نان به‌اندازه‌ای افزایش یابد که نه مردم و نه نانوا دچار مشکل شوند.

وی در خصوص افزایش غیرمجاز نان در استان یزد توسط برخی نانوایان، گفت:امروز جلسه ای برگزار و دستور پیگیری از سوی فرمانداری و صنعت و معدن و اتاق اصناف و اتحادیه نانوایان استان برای برخورد جدی با نانوایان متخلف صادر شد، چون بدون مصوبه نمی‌توان اقدام به افزایش قیمت نان کرد.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.