درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی مستقل یزد رسا با بهره‌گيري از سرمايه‌ي انديشه و صداقت،با هدف یاری به جریان اطلاع رسانی آزاد، سریع و همه جانبه با استقلال از هرگونه وابستگي حزبي، جناحي و مالي، به عرصه اطلاع‌رساني گام نهاد.

 

سایت خبری یزد رسا  نقد و تحلیل کارشناسانه دستگاه‌ها، عملکرد مسوولان و احزاب را وظیفه ذاتی خود می‌پندارد و آن را با هدف ارتقای دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان با جدیت دنبال می‌کند و بطور کلی نقد اصولي و البته سازنده را عنصر زاينده يك جامعه پويا مي‌داند و نگاه حزبي و پوسته‌اي را در برابر منافع ملي برنمي‌تابد.

 

یکی از مهمترین اصول اولیه ما،توجه به نیاز کاربران است تمامی بخش های موجود در سایت با توجه به نیاز کاربران فراهم آمده و در اختیار آنها قرار گرفته است ما به نظرات و ایده های کاربران ارج می نهیم و تمامی نظرات را با دقت بررسی کرده،ترتیب اثر خواهیم داد.

امیدواریم بتوانیم با یاری خداوند و عنایات ویژه حضرت ولی عصر (عج) و منویات رهبر فرزانه انقلاب و با همراهی شما بینندگان عزیز گامی موثر در اعتلای استان و ایران اسلامی و نیل هم میهنان عزیز به مطالبات مشروع آنها برداریم .

 

با ارائه نظرات و پیشنهادات خود ما را در ارائه هر چه بهتر این خدمات یاری کنید .

جهت ارسال نظر،پیشنهاد،انتقاد،ارسال محتوا ، انعکاس مشکلات و معرفی سوژه ، می توانید از کانال های زیر با ما در ارتباط باشید:

 

 

* شماره تلفن های:  03537251163 ،03537251164

* نمابر:  03537252170

* پست الکترونیکی: info@yazdrasa.ir

* سامانه پیام کوتاه:  10009038