شناسه : 1383317
دغدغه های حوزه انتخابیه، دخیل عباس زارع زاده را از پای انداخت

«دخیل عباس زارع زاده» به سی سی یو رفت


برنامه های فشرده «دخیل عباس زارع زاده» در حوزه انتخابیه خود طی هفته گذشته در مهریز، بافق و بهاباد این نماینده را راهی سی سی یو بیمارستان کرد.

به گزارش خبرنگار یزد رسا از مهریز، نماینده مردم ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی بر اثر افزایش فشار خون در بخش سی سی یو بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا مهریز از جمعه شب بستری است.

وضعیت جسمانی زارعزاده خوشبختانه رو به بهبودی است و در صورت عدم نیاز به آنژیوگرافی و انتقال به یزد نماینده وسیعترین حوزه انتخابیه کشور امروز از بیمارستان مرخص می شود.

لازم به ذکر است با توجه به وسعت ۲۸۱۳۶ متر مربعی و جمعیت  ۱۷۹۵۴۵ نفری حوزه انتخابیه و درخواستهای فراوان مردمی‌و اداری، زارعزاده در وسیعترین حوزه انتخابیه کشور کار بس دشواری را بر عهده دارد.

وی چهارشنبه هفته گذشته در مهریز، پنج شنبه در بافق و جمعه نیز در بهاباد در برنامه هایی فشرده پیگیر مشکلات مردم حوزه انتحابیه بود.

گفتنی است این نماینده بارها نسبت به بی عدالتی در وسعت و تقیسم بندی حوزه انتخابیه خود اعتراضش را اعلام کرده بود و رسیدگی به تخصیص کم بودجه و نامطلوبی خدمات به این 5 حوزه محروم را از مسئولین کشور خواستار شده بود.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 3.6666666666666665 stars out of 5.


میهمان
خوب به جاش نماینده اردکان کیف می کند
+2 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۰۱/۱۸ ۱۱:۳۱