شناسه : 989973
گزارش تصویری/

«دخیل عباس زارع زاده» در ترکمنستان چه می کند؟ +تصاویر


حجت الاسلام و المسلمین دخیل عباس زارعزاده چند روزی است که همراه با رئیس مجلس و هیئتی، تهران را به مقصد عشق‌آباد ترک کرده است.

به گزارش یزد رسا، حجت الاسلام و المسلمین دخیل عباس زارع زاده به همراه رییس مجلس شورای اسلامی‌ و وزیر نفت، تهران را به مقصد عشق‌آباد ترک کرد.

این سفر به دعوت رییس مجلس ترکمنستان صورت گرفته است، زنگنه وزیر نفت، قشقاوی معاون پارلمانی وزیر امور خارجه، رییس اتاق بازرگانی خراسان رضوی، استاندار خراسان رضوی، منادی عضو هیات رییسه مجلس،‌هادی قوامی‌نماینده اسفراین، سلیمان عباسی و سکینه عمرانی و همچنین رمضانعلی سبحانی‌فر نماینده سبزوار و حجت الاسلام و السلمین دخیل عباس زارعزاده از جمله افرادی هستند که لاریجانی را در این سفر همراهی می‌کنند.
ملاقات با رئیس جمهوری، رئیس مجلس، وزیر خارجه ترکمنستان و نیز سخنرانی در مجلس (پارلمان) ترکمنستان، سخنرانی در دانشگاه «مختومقلی» ، ملاقات با خانواده‌های ایرانی مقیم عشق آباد، بازدید از موزه ملی قالی ترکمن و سفر به مرو قدیم واقع در استان «ماری» از برنامه‌های سفر رئیس مجلس ایران و هیئت همراه به ترکمنستان است.

dakhilabas-torkamanestan dakhilabas-torkamanestan-1 dakhilabas-torkamanestan-2 dakhilabas-torkamanestan-3 dakhilabas-torkamanestan-4 dakhilabas-torkamanestan-5 dakhilabas-torkamanestan-6 dakhilabas-torkamanestan-7 dakhilabas-torkamanestan-8 dakhilabas-torkamanestan-9 dakhilabas-torkamanestan-10 dakhilabas-torkamanestan-11 dakhilabas-torkamanestan-12
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 3.5 stars out of 5.


جعفر
...
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۶/۲۳ ۲۳:۳۱