شناسه : 27334366
امام جمعه شهرستان اشکذر:


امام جمعه شهرستان اشکذر به روز درختکاری اشاره کرد و افزود: درختکاری، فرهنگی ارزشمند و ماندگار است که باید آن را از کودکی به فرزندان خود بیاموزیم چرا که فرهنگ درختکاری ارتباط مستقیمی با سلامت جامعه دارد.

به گزارش یزد رسا به نقل از  خبرنگار نسیم صادق، امام جمعه اشکذر در خطبه‌های نماز جمعه امروز این شهرستان ضمن تسلیت به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س) به روز احسان و نیکوکاری اشاره کرد و اظهار داشت: در تحویل سال نو به نیازمندان در کنار رسیدگی به امور شخصی و رفاهی خود در نوروز، گوشه چشمی به حوائج نیازمندان چه در فامیل و چه در همسایگی خود داشته باشیم در حد توان اقدامی برای رفع مشکلات آنان انجام دهیم.

«حجت الاسلام طالبیان» امام جمعه اشکذر در ادامه به روز درختکاری اشاره کرد و افزود: درختکاری فرهنگی ارزشمند و ماندگار است که باید آن را از کودکی به فرزندان خود بیاموزیم چرا که فرهنگ درختکاری ارتباط مستقیمی با سلامت جامعه دارد.

وی با بیان اینکه ما به درختکاری نیازمندیم، خاطرنشان کرد: در چند سال اخیر سرزمین ما به سرزمین خشک تری تبدیل شده و ازین رو باید توجه بیشتری به ایجاد فضای سبز و درختکاری در این خاک بیابانی داشته باشیم.

امام جمعه اشکذر با اشاره به خدمات کمیته امداد امام خمینی (ره) در شهرستان اشکذر، ضمن تقدیر از کارکنان و مدیرت جدید آن، به اهمیت توجه به نیازمندان جامعه اشاره و تصریح کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) در شهرستان اشکذر توانسته با پوشش حداکثری نیازمندان، خدمات خوبی را به آن ها هدیه دهد.

وی نقش اساسی کمیته امداد را رساندن فرد تحت پوشش تا نقطعه خودکفایی برشمرد و گفت: خوشبختانه مسئولین کمیته امداد امام خمینی (ره) اشکذر در دوره های مدیرتی خود به نحو احسنت به این امر پرداخته اند.
آدرس کوتاه :