شناسه : 1479011
نماینده مردم مهریز، بافق، ابرکوه، بهاباد و خاتم در مصاحبه با یزد رسا:

«زارع زاده» از بیمارستان مرخص شد/ زارع زاده:رفع مشکلات حوزه انتخابیه را بر استراحت پزشکی ترجیح می دهم


سخنگوی کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس در خصوص وضعیت جسمانی خود گفت: پزشکان برای بهبود سلامتی بنده 15 روز استراحت تجویزکرده اند اما امروز به مجلس آمدم تا کارهای عقب مانده حوزه انتخابیه ام را پیگیری کنم.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس در مصاحبه با خبرنگار پارلمانی یزد رسا در خصوص وضعیت جسمانی خود اظهار داشت: در حال حاضر به لطف خدا و دعاهای مردم از بیمارستان مرخص شدم و در شرایط جسمانی خوبی به سر می برم.

حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده با بیان اینکه  مشکل جسمانی خاصی ندارم افزود: فشار کاری زیاد، استرس کارهای عقب مانده و مشکلات حوزه های انتخابیه، باعث بالا رفتن فشار خونم و عارضه قلبی خفیف شد که خوشبختانه با چند روز استراحت رفع گردید.

نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور با اشاره به اینکه خدمت به مردم را بر استراحت تجویزی پزشکان ترجیح می دهم تصریح کرد: پزشکان برای بهبود سلامتی بنده 15 روز استراحت و دارو تجویزکرده اند اما با توجه به شرایط جسمانی مناسبی که داشتم امروز به مجلس آمدم تا به کارهای عقب مانده حوزه انتخابیه ام بپردازم.

گفتنی است دخیل عباس زارع زاده نماینده مردم ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی جمعه هفته گذشته 27 دیماه پس از سفر به مهریز، بافق و در انتها به بهاباد به منظور پیگیری مشکلات این شهرستان ها رفتنه بود بر اثر  بر اثر افزایش فشار خون و عارضه قلبی در بخش سی سی یو بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا مهریز بستری شد و برای ادامه درمان روز دوشنبه 30 دیماه به بیمارستان شهید رجایی تهران منتقل شد.

 
آدرس کوتاه :