شناسه : 1668230
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اشکذر خبر داد:


مراسم اختتامیه اولین جشنواره استانی نمایشنامه خوانی در اشکذر، با معرفی برگزیدگان در کانون خاتم الانبیاء(ص) اشکذر برگزار شد و نمایشنامه "سگ ولگرد صورتی" از تولیدات هنرهای نمایشی حوزه هنری یزد به عنوان اجرای برگزیده معرفی شد.

به گزارش خبرنگار یزد رسا از اشکذر، مراسم اختتامیه اولین جشنواره استانی نمایشنامه خوانی در اشکذر، با معرفی برگزیدگان در کانون خاتم الانبیاء(ص) اشکذر برگزار شد و نمایشنامه "سگ ولگرد صورتی" از تولیدات هنرهای نمایشی حوزه هنری یزد به عنوان اجرای برگزیده معرفی شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر با اشاره به حضور هشت گروه در اولین جشنواره استانی نمایشنامه خوانی در اشکذر افزود: هشت گروه از بین ۲۹ گروهی که در ابتدا به این جشنواره معرفی شده بودند، در تاریخ ۱۲ بهمن در سالن کانون خاتم الانبیاء(ص) شهرستان اشکذر به رقابت پرداختند.

هادی ملانوری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اشکذر هدف از برگزاری این جشنواره را معرفی آثار نمایشنامه نویسان ایرانی، تقویت مهارت خوانش صحیح و درک متون نمایشی و نقد و بررسی نمایشنامه های ایرانی، دانست و گفت: در مراسم اختتامیه این جشنواره، نمایشنامه "سگ ولگرد صورتی" به کارگردانی حمید رضا شهامتی از تولیدات هنرهای نمایشی حوزه هنری یزد به عنوان اجرای برگزیده معرفی شد.

وی افزود: حمید رضا شهامتی نیز به عنوان بهترین کارگردان این جشنواره معرفی و با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جایزه از وی تجلیل شد.

ملانوری ادامه داد: نمایشنامه "قصه شبنمی که چشم می بست و آغوش می گشود" اثر تولیدی حوزه هنری یزد، به کارگردانی علی دهقان پور نیز به صورت مشترک اجرای برگزیده سوم را به خود اختصاص داد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اشکذر افزود: عنوان خوانش زن دوم و خوانش مرد دوم این جشنواره هم به ترتیب به خانم شیخ زاده و علی دهقان پور برای خوانش نمایشنامه "قصه شبنمی که چشم می بست و آغوش می گشود" تعلق گرفت.

مراسم اختتامیه اولین جشنواره استانی نمایشنامه خوانی ۱۴ بهمن با معرفی برگزیدگان در کانون خاتم الانبیاء(ص) اشکذر برگزار شد.

آدرس کوتاه :