شناسه : 14643233
نماینده 5 شهر استان یزد در مجلس در واکنش به سخنان هاشمی:

«هاشمی»، هویت و گذشته خود را فراموش کرده است/کسانی که نسبت به سرنوشت کشور «دلواپس» نباشند وطن فروش و بی‌غیرت‌اند


دخیل عباس زارع زاده با اشاره به سخنان اخیر هاشمی رفسنجانی گفت: هاشمی روحیه‌ای حاکمیتی و تحمیلی نسبت به دستورات خود دارد و انتظار دارد همگان کاملا تحت سیطره او باشند. هاشمی هویت و گذشته خود را فراموش کرده که اگر اکنون به جایی رسیده حاصل دسترنج مردم بوده است.

به گزارش یزد رسا، دخیل عباس زارع زاده نماینده بزرگ ترین حوزه انتخابی کشور در مصاحبه با عصرسیاست با اشاره به جنایت صهیونیست‌ها در سوزاندن کودک 18 ماهه فلسطینی اظهار داشت: این دسته  اقدامات و رویکردهای رژیم غاصب صهیونیستی به عقاید، آموزه ها و اعتقادات آن‌ها باز می‌گردد.

وی تاکید کرد: طبق تعالیمی که در تورات تحریف شده اسراییل و نیز قوانین این رژیم وجود دارد، تمام مخلوقات خداوند به غیر از صهیونیسم ها امکانات در اختیار بنی اسراییل بوده و تمام انسان ها گوسفندانی در اختیار آن‌ها هستند.همه بردگانی همیشه بدهکار بوده که باید بی چون وچرا و کاملا در اختیار آن‌ها باشند؛ لذاهیچ حسی به حق حیات دیگران ندارند. هرجنایتی  را امری عادی و حق طبیعی خود دانسته و به هیچ وجه احساس مسئولیتی ندارند و عذاب وجدان برای آن‌ها امری بی معناست.

این نماینده مجلس ادامه داد:  اگر امروز موانعی نبود و رژیم صهیونسیتی  ترسی نداشت بی‌شک مرتکب بدترین جنایات تاریخ می‌شد و در صورت لزوم  تمام انسان ‌ها را برای رسیدن به اهداف خود به بدترین وجه از سر راه برمی‌داشت.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به همکاری‌های امنیتی سازمان آزادی بخش فلسطین به ریاست محمود عباس اذعان داشت: محمود عباس یک مهره وابسته و انگلی است که ماهیت خود را به استکبار و صهیونیسم فروخته است.

دبیر کمیسیون رسیدگی به خدمات رسانی به روستاها افزود: به طور ذاتی و به گواهی تاریخ، حکومت هایی که وابسته به مردم نبوده و بر خلاف خواست ملت روی کار آمده باشند طاغوت و نا مشروع بوده و به عنوان باری بر دوش مردم  و مترسکانی در دست اربابان خود به حیات ادامه می دهند.

دولت محمود عباس  برخلاف حزب الله و دیگر دولت ها که با مبارزه و به حق روی کار آمده اند از حمایت مردم برخوردار نبوده و دولتی بی پایه و بی هویت است؛  لذا قدرت خود را مدیون و وابسته به ریال عربستان و حمایت صهیونیسم و آمریکا دیده که برای حفظ حیات خود مجبور به همکاری با آن‌ها است.

وی ادامه داد: این دولت دیکتاتور با سازش با آمریکا و اسراییل سعی بر بقای خویش دارد و اگر ما امروز شاهد همکاری همه جانبه این دولت جعلی با رژیم غاصب صهیونیسم هستیم هیچ جای تعجبی نیست چرا که اگر غیر از این عمل کنند حکومتشان بی درنگ فروخواهد ریخت و ازمیان برداشته می‌شوند.

زارع زاده افزود: کسانی چون محمود عباس ماهیت خیانتکارانه و وطن فروشانه خود را به اثبات رسانده اند و بازگشت آن‌ها به سوی مردم کشورشان امری دشوار و دور از انتظار است.

دخیل عباس زارع زاده نماینده پنج شهر استان یزد در ادامه با اشاره به سخنان هاشمی رفسنجانی در مورد توافق اخیر بیان کرد: هاشمی رفسنجانی روحیه ای حاکمیتی و تحمیلی نسبت به دستورات خود دارد و انتظار دارد همگان کاملا تحت سیطره و گوش به فرمان او باشند. هاشمی هویت و گذشته خود را فراموش کرده و از یاد برده است که اگر اکنون به جایی رسیده است حاصل دسترنج مردم بوده و مردم وی را بالا برده اند. هاشمی مدیون مردم است.

وی ادامه داد کسانی که نسبت به سرنوشت کشورشان دلواپس نباشند وطن فروش و بی‌غیرت هستند. کشور ایران  ملتی زخم خورده از استکبار در طول تاریخ است و باید تمام همت و توجه  خود را نسبت به اینگونه امور به کار ببندد.

نماینده 5 شهر استان یزد تصریح کرد: مردم باید دلواپس باشند و اگر جز این بود در برحه هایی چون فتنه 88 کشور فروخته شده بود. اگر مردم دلواپس نبودند اکنون منافقین روی کار بودند نه افرادی دلسوز ملت، اگر مردم دلواپس نبودند فاحشه ها بر این خاک حکم می‌راندند نه روحانیون و اگر چنین می‌شد سر امثال آقای هاشمی بر بالای دار بود. هرچه اکنون داریم همه و همه حاصل دلواپسی ملت  و دستاورد مردم شریف و بزرگوار ایران است.

این نماینده مردم در خانه ملت گفت: دلواپسی در این مملکت یک لزوم امنیتی  و دلیل و تضمین حیات جامعه است. اگر مردم و حکومت هرکدام راه خود را بروند این طاغوت است و نظام بی ارزش می‌شود.این امر در کشور لازم است تا به دشمن به چشم شیطان نگاه شود، شیطانی که مدام سعی در فریب و نابودی انسان دارد، غیر قالب اعتماد و مماشات است و اگر فرصتی به دست آورد رحم نمی‌کند زیرا که کمر به این امر بسته است لذا باید هشیار، بیدار و عاقل بود.

رازع زاده گفت:اگر دلواپسان نبودند مملکت به تاراج برده شده بود، جوانان غیور، زنان فداکار و یتیمان میهن که در راه حفظ این خاک سخت ترین مجاهدت‌ها را به جان خریدند و عاشقانه غرق در خاک و خون شدند همه دلواپس بودند. دلواپسی یعنی غیرت،یعنی شجاعت، یعنی هشیاری.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با ابراز ناراحتی در مورد برخی مسائل کشور بیان کرد: متاسفانه این رسم غلط جا افتاده که نقاط ضعف دولت فبل را بزرگ کنند تا خود را مقبول جلوه دهند، باید ضمن توجه به نقاط ضعف باید به نکات مثبت نیز توجه کافی داشت. دولت جدید تلاش خود را بر روی تخریب گذاشته است که این خلیفه کشی‌ها امر تازع ای نیست ودر آینده نیز ادامه خواهد داشت.

زارع زاده تصریح کرد: تلاش دولت برای تخریب دولت قبل امری بیهوده و منفی است چرا که هر دو دولت را مردم انتخاب کرده اند. دولت قبل را نباید به چشم رقیب دید زیر که آن‌ها نیز خدمتگذاران جامعه بودند و قدم های مثبت زیادی براشته اند. مردم همچنان به دولت قبلی  علاقه دارند و اگر دولتی از رای مردم برخوردار نباشد باید برود پی کارش و نباید به رای مردم توهین کرد.

این نماینده مجلس تلاش دولت برای سرکوب خدمات دولت قبل از جمله مسکن مهر را امری ناپسند دانسته و بیان کردند خدمات دولت قبل باید ادامه پبدا کند.دولت باید به جای شعارهای زیبا به داد بنگاه های اقتصادی برسد که یکی پس از دیگری تعطیل میشوند. آمارها نشان می‌دهند در این سال‌ها بانک‌ها به روی مردم قفل بوده و هیچگونه تسهیلات درستی  ارائه نکرده اند و دولت باید  پاسخگوی این وضع باشد.

وی در تکمیل سخنان خود گفت: مردم ایران  همواره ثابت کرده اند که هوشیار و بیدارند و فریب نخواهند خورد، دولت باید به جای سعی در تخریب دولت قبل توان خود را در فضای اقتصادی و سیاسی به کار برد وبا از بین بردن مفاسد اقتصادی از جمله  رانت خواری محیطی سالم در فضای اقتصاد ایجاد کند و فقط به شعارهای زیبا اکتفاء ننماید.لازم است دولت در فضای کنونی تلاش مضاعف خود را برای بهبود وضعیت مستضعفین به کار برد.

نماینده بزرگ‌ترین حوزه انتخابی کشور در پایان گفت: دولت تلاش دارد تا علیه مجلس اقدام کند که این دردی را دوا نمی‌کند. کسانی که مجلس را می‌کوبند و خواهان از بین بردن مجلس کنونی هستند کور خوانده اند و مردم ما قاطعانه هوشیاری خود را نشان داده و می دهند و فریب نمی‌خورند. من قول می‌دهم در دوره بعد نیز مجلسی به همین شکل تشکیل شود. دولت باید برحسب قانون،شرع، عقل و عرف با مجلس همکاری تنگاتنگ داشته اشد تا باری از دوش این ملت شریف بردارد.

     
آدرس کوتاه :