شناسه : 33760549
مسئول گروه هنری آینه ابرکوه:


نمایشنامه «گفت و گوی آب» از بین 4 هزار و 374 اثر در جشنواره بین المللی هنر آسمانی، حائز رتبه برتر شد.

به گزارش یزد رسا به نقل از سرو ابرکوه، صبح امروز در اختتامیه ششمین دوره جشنواره بین المللی هنر آسمانی قم، از بین 82 اثر ارسالی در بخش نویسندگی، نمایشنامه گفت و گوی آب نوشته حجت الاسلام حسین فلاح زاده به عنوان اثر برگزیده معرفی شد.

سید مهدی مهاجری مسئول گروه هنری «آینه» ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: اثر گفت و گوی آب یک نمایش آئینی در رسای حضرت عباس (ع) بود که با قلم توانمند و کارگرانی شیخ حسین فلاح زاده و همکاری بیش از 150 هنرمند در محرم و صفر سال 96 برای بیش از 12 هزار مخاطب در شهرهای ابرکوه و یزد به نمایش در آمد.

مهاجری گفت: تعداد 4 هزار و 347 اثر در قالب های مختلف از سوی 480 نفر طلاب داخلی و خارجی به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود.

وی ادامه داد: نمایشنامه چند رسانه ای گفت و گوی آب، در اختتامیه ششمین جشنواره بین المللی هنر آسمانی که در مدرسه عالی دارالشفاء قم با حضور جمعی از علماء، طلاب و روحانیون برگزار شده بود، رتبه سوم بخش فیلمنامه و نمایشنامه را از آن خود کرد.

مهاجری در پایان به فعالیت های هنری گروه آینه در زمینه های مختلف اشاره کرد و گفت: امیدواریم سال آینده، به فضل الهی سالی پر بار از محصولات فرهنگی هنری در زمینه های گوناگون باشد.

انتهای پیام/ف
آدرس کوتاه :