شناسه : 38642152
رئیس بیمارستان ولی عصر(عج) بافق خبر داد:

ابتلای ۳۰ نفر از کادر درمان بیمارستان بافق به ویروس کرونا


معظمی رئیس بیمارستان ولی عصر(عج) بافق گفت: تاکنون ۳۰ نفر از پرسنل و کادر درمان بیمارستان مبتلا به ویروس منحوس کرونا شده اند.

به گزارش یزدرسا؛ عباسعلی معظمی رئیس بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) شهرستان بافق در گفتگو با خبرنگار صبح بافق در خصوص وضعیت کادر درمان بیمارستان گفت: متاسفانه اوضاع خوب نیست، پرسنل نیز خسته اند و متاسفانه بخشی از مردم نیز مراعات نمی‎کنند.
 
وی در ادامه افزود: تجهیزات بیمارستان کم بوده که به همت مسئولین در حال تامین کمبودها هستیم. کار فشرده نیروهای پزشک، پرستارو خدمات را  خسته و فرسوده کرده است، بدتر ازهمه توقعات ورفتارهای نابجای اندکی از شهروندان است که پرسنل را دلسرد می‎کنند. البته از مهربانی بیشتر مردم وبیماران هم باید بگویم که ما را امیدوار می‎کند.
 
وی در پاسخ به این سوال زمانی که کپسول‎های اکسیژن بعضی از بیماران در سطح شهر به اتمام می رسد برای شارژ مجدد باید چه اقدامی انجام دهند افزود: کپسول های خالی جهت شارژ به مرکز استان منتقل می شود. خوشبختانه از زمان افزایش تعدا د کپسول های اکسیژن که با مساعدت فنی وحرفه ای شهرستان و شرکت سنگ آهن افزایش پیدا کرده با مساعدت شرکت تعداد وسایل نقلیه برای انتقال به مرکز استان افزایش پیدا کرده تا اکسیژن سریعترتامین و به شهرستان منتقل شود. امکان شارژ کپسول اکسیژن در بافق وجود ندارد.
 
انتهای پیام/آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.