شناسه : 38674527
از ابتدای سال جاری تاکنون صورت گرفت

ابطال ۵۰ فقره موافقت اصولی تاسیسات گردشگری در استان یزد


معاون سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی یزد از ابطال ۵۰ فقره موافقت اصولی تاسیسات گردشگری در استان که طی سالهای گذشته صادرشده بود، خبر داد.

به گزارش یزدرسا؛ محمد میرشمسی معاون سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد با اعلام این خبر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد ۵۰ فقره موافقت اصولی تاسیسات گردشگری صادره طی سالهای گذشته، به دلیل عدم ارائه مدارک و مستندات لازم نظیر نقشه های معماری و اجرایی، عدم پیگیری لازم بابت اخذ دیگر مجوزهای لازم نظیر پروانه ساختمانی، تغییر کاربری و تجهیز کارگاه پس از صدور اخطاریه و مهلت مصوب و با رویکرد ایجاد فرصت و ظرفیت سازی مناسب برای ورود سرمایه گذاران و متقاضیان واجد شرایط لغو و ابطال گردید.

او افزود: موافقت‌های اصولی که ابطال شده مربوط به احداث و ایجاد هتل، اقامتگاه سنتی، اقامتگاه بوم گردی، سفره خانه سنتی و مجتمع گردشگری در سطح استان یزد است.

میرشمسی اظهار داشت: موافقت اصولی صادره جهت احداث تاسیسات گردشگری، دارای مهلت یکساله است که این مهلت حداکثریک مرتبه به مدت شش ماه قابل تمدید است و پس از آن در صورت پیگیری و انجام مراحل ابلاغی نسبت به صدور مجوز ایجاد،اصلاح و تکمیل اقدام خواهد شد.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.