شناسه : 36781263
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تفت خبر داد


رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تفت گفت: سینما تفت به بخش خصوصی واگذار شده بوده و 24 تیرماه آخرین مهلت قرارداد بخش خصوصی با اداره ارشاد بود که چند روزی است به پایان رسیده است.

به گزارش یزدرسا، چند روزی است خبر تعطیلی سینمای تفت در فضای مجازی پیچیده است و کاربران از مسئولان ارشاد درخواست داشتند که در این زمینه پاسخگو باشند.

احمد ذاکری در این زمینه در گفتگو با خبرنگار یزدرسا گفت: برای کاهش تصدی‌گری‌های دولتی سه سال است که سینماها به بخش خصوصی واگذار شده است و سینما تفت نیز به بخش خصوصی واگذار شده بوده و 24 تیرماه آخرین مهلت قرارداد بخش خصوصی با اداره ارشاد بود که چند روزی است به پایان رسیده است.

وی ادامه داد: اکنون اداره ارشاد در حال انجام مراحل اداری جدید جهت برگزاری مزایده و واگذاری سینما تفت به بخش خصوصی دیگری است که علاقمندان در این مزایده شرکت می‌کنند و پس از مشخص شدن نتیجه مزایده سینما واگذار می‌شود و مدیریت آن را مجددا بخش خصوصی به دست می‌گیرد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تفت با بیان اینکه سینمای این شهرستان از وضعیت مطلوبی برخوردار است، عنوان کرد: ظرفیت این سینما 150 نفر است و امکانات آن از جمله صندلی‌ها، سیتستم صوت، پخش و پرده اکران و ... از وضعیت خوبی برخودار هستند، همچنین دسترسی به آن آسان و موقعیت خوبی نیز دارد.

ذاکری با بیان اینکه بعد مسافت بین شهرستان تفت و یزد موجب شده که مردم این شهرستان  برخی از خدمات خود را از یزد دریافت کنند، تصریح کرد: گروه‌های اجتماعی، دستگاه‌های اجرایی، شهرداری‌ها و ... باید تدبیری اندیشیده شود که مردم بیش از پیش از سینما استقبال کنند تا بخش خصوصی نیز رغبت بیشتری برای مدیریت سینما و دست گرفتن آن داشته باشند.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :