شناسه : 38265796
سرپرست فرمانداری شهرستان خاتم عنوان کرد

اثرات مثبت انتقاد خبرنگاران از مسئولان


میربهبودی سرپرست فرمانداری شهرستان خاتم گفت: انتقاد خبرنگار عامل رشد و پیشرفت مدیران در هر جایگاهی و هر مسئولیتی می‌شود.

به گزارش یزدرسا، جواد ‌میربهبودی سرپرست فرمانداری شهرستان خاتم در آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان خاتم خبرنگاران را پل ارتباطی بین مسئولان و مردم دانست و اعلام کرد: خبرنگاران در جهت حل مشکلات جامعه با قلم شیوای خود سعی دارند تا این مسائل را مرتفع سازند.

وی به نقش اثرگذار خبرنگاران با ارائه مطالب در حوزه‌های مختلف در جهت رشد و آگاهی مردم در سطح جامعه اشاره کرد و گفت: خبرنگاران در حرفه خود با تعهد، مسئولیت، صداقت وامانت داری که دارند جزء مشاغل سخت و دشوار است.

میربهبودی با تأکید بر اینکه خبرنگاران با انتقاد صحیح و درست از عملکرد برخی مسئولان می‌توانند عملکرد صحیح را متذکر شوند افزود: انتقاد عامل رشد و پیشرفت مدیران در هر جایگاهی و هر مسئولیتی می‌شود پس باید قدر این انتقاد را دانسته و در جهت مشکل مطروحه اقدام کند.

سرپرست فرمانداری شهرستان خاتم خاطرنشان کرد: زمانی که انتقادی از یک مسئول از سوی خبرنگار صورت می‌گیرد، مانع رخوت و عقب‌ماندگی آن مدیر و اداره شده و همچنین سبب رشد و ارتقا آن‌ها در عرصه‌های مختلف می‌شود.

وی با اشاره به برنامه‌های هفته دولت در شهرستان خاتم، گفت: در هفته دولت، 60 پروژه کلنگ زنی و افتتاح را در شهرستان خاتم خواهیم داشت که در حوزه‌های کشاورزی، عمرانی، فرهنگی و آموزشی است.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :