شناسه : 1499445
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج خاتم خبر داد


فرمانده ناحيه مقاومت بسيج خاتم از اجراي بيش از 31 برنامه كليدي در ايام الله دهه فجر در شهرستان خاتم خبر داد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم در گفتگو با خبرنگاريزد رسا از خاتم، از اجرای بیش از ۳۱ برنامه کلیدی در دهه مبارک فجر خبر داد و گفت: با وجود تلاش دشمن برای جلوگیری از حضور مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب، باید با هوشیاری، ارزش‌های انقلاب را در دهه فجر تبیین کنیم و برگزاری مراسمات دهه فجر را با رویکرد مردم محور دنبال کنیم.

"سرهنگ عطائی" اظهار داشت: همه ساله با فرا رسیدن سالگرد پیروزی شکوهمند ایران اسلامی، مردم مومن و ولایتمدار کشورمان به پاس قدرشناسی از رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) و رشادت جوانان غیور و انقلابی این مرز و بوم، مراسم گرامیداشت در مناطق مختلف کشور برگزار می کنند تا یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب را زنده نگه دارند.

عطائی همچنین اذعان داشت: این انقلاب از تمام انقلاب هایی که صورت گرفته مهم تر است و ماهیت انقلاب ما ، انقلاب فرهنگی است چون ریشه در عاشورا دارد و با همه انقلاب ها متفاومت است.

وی اظهار داشت: با هدف تبیین آموزه های انقلاب و شناساندن ابعاد مختلف پیروزی انقلاب اسلامی به مردم علی الخصوص جوانان، بیش از ۳۱ برنامه متنوع  در دهه مبارک فجر امسال توسط ناحیه مقاومت بسیج خاتم اجرا خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم در ادامه به تشریح برنامه های دهه فجر ناحیه مقاومت بسیج خاتم پرداخت و خاطر نشان کرد: رژه موتوری و استقبال نمادین از ورود امام (ره) ، دیدار با خانواده های معظم شهدا ، غبار روبی قبور مطهر شهدا و همایش حلقه های تربیتی صالحین با نقش ولایت در پیروزی انقلاب از جمله این برنامه ها خواهد بود.

وی افزود: در راستای ایجاد فضای تبلیغاتی گسترده در سطح شهر و تغییر چهره شهر، برپایی ایستگاه صلواتی در مسیرها و معابر به همراه فضاسازی در سطح شهرستان و ناحیه و برپایی نمایشگاه محصولات تولید شده در عرصه اقتصاد مقاومتی صورت خواهد گرفت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم همچنین اضافه کرد: برگزاری نشست های بصیرتی در حوزه ها و پایگاه ها ، شرکت گسترده بسیجیان در نماز جمعه، برگزاری مسابقات ورزشی ، یادمان شهداء ، شب شعر فجر انقلاب ، تجلیل از نخبگان علمی روستایی ، نمایش تئاتر دهه فجر ، جشن بزرگ فجر ، برگزار جشن ولادت و جشن انقلاب ، صبح گاه مشترک دانش آموزی ، نشست فرهنگی و خانواده ، کارگاه های آموزشی ویژه خواهران ، حضور یکپارچه اقشار بسیج در راهپیمایی ۲۲ بهمن وغیره از جمله برنامه های ویژه ای است که در ایام الله دهه فجر انجام خواهد شد.

سرهنگ عطائی در پایان تصریح کرد: از دستگاه‌های اجرایی شهرستان انتظار داریم در برنامه‌های دهه فجر مشارکت و حضور گسترده داشته باشند و از امکانات خود برای برگزاری باشکوه برنامه‌های دهه فجر استفاده کنند.
آدرس کوتاه :