شناسه : 38458966
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق خبر داد

اجرای بیش از 50 برنامه در هفته دفاع مقدس


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق از اجرای بیش از 50 ویژه برنامه در هفته دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش یزدرسا؛  محسن نصیری در جمع خبرنگاران با گرامیداشت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس گفت:  در دفاع مقدس یکی از مواردی که باید مدنظر ما باشد عبرت هایی است که باید از این دفاع مقدس گرفت. باید جلوی تحریف ها گرفته شود چرا که برای برداشتن گام های استوار در آینده باید گذشته را درست شناخت و از تجربه های آن درس گرفت. اگر از این موضوعات غفلت شود دروغ ها به جای حقیقت می آیند و آینده دچار تحریف های ناشناخته خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق تصریح کرد: رسانه ها باید نقش و جایگاه ولایت فقیه در حرکت جهادی مردم و انگیزه بخشی به رزمندگان و ضرورت اجرای حدود اللهی در هر شرایطی، تهدیدات فرهنگی و تضعیف سبک زندگی ایرانی اسلامی و ابعاد مختلف قدرت و توان جمهوری اسلامی ایران را برای مردم بیان کنند.

نصیری به شعار هفته دفاع مقدس امسال اشاره کرد و بیان داشت: شعار هفته دفاع مقدس امسال ما قوی هستیم بوده و برنامه ها در دو بخش توسط پایگاههای محلات و بخش دیگر نیز توسط اقشار بسیج برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در این هفته بیش از 50 برنامه با محوریت پایگاههای بسیج اجرا خواهد شد.

زنگ انقلاب، فراخوان گردان ها، برگزاری مسابقه تکاوران ولایت، عطرافشانی و غبارروبی قبور مطهر شهدای شهرستان، برگزاری یادواره شهدای شهرستان، برگزاری میز خدمت در یکی از روستاها از جمله برنامه های مهمی هست که فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق به آنها اشاره کرد.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :