شناسه : 35854700
معاون فرهنگی دادگستری استان یزد خبر داد

اجرای طرح «40قاضی 40مسجد» در یزد


معاون فرهنگی دادگستری استان یزد گفت: در طرح 40قاضی 40مسجد قضات مجرب دادگستری استان در بین آحاد مردم در مساجد حاضر شده و ضمن تبیین اهداف متعالی نظام اسلامی و خدمات دستگاه قضاء به پرسش های مردمی پاسخ خواهند داد.

به گزارش یزدرسا؛ معاون فرهنگی دادگستری استان یزد گفت: مسئول فرهنگی باید یک نیروی جهادی آتش به اختیار و همیشه در صحنه باشد و برای این مردم و نظام زحمت بکشد.

محمدرضا عرشیان در جمع مسئولان فرهنگی حوزه های قضایی و همچنین سازمان های تابعه قوه قضاییه در استان یزد، اظهار داشت: باید برای تحقق اهداف عالیه نظام، در صحنه کار و تلاش حاضر بود و با تمام توان کار کرد.

این مقام قضایی بر استفاده از هسته های جهادی و اجرای برنامه های فرهنگی تأکید کرد و بیان داشت: هسته های جهادی یعنی فرصت استفاده از یک نیروی کارآمد فرهنگی که داوطلبانه و ایثار گرانه در میدان کار فرهنگی حاضر شده و انجام وظیفه می نماید.

وی با اشاره با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: طرح 40قاضی 40مسجد یک طرح فرهنگی است که به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی برگزار می گردد و قضات مجرب و فرهیخته دادگستری استان در بین آحاد مردم در مساجد حاضر شده و ضمن تبیین اهداف متعالی نظام اسلامی و خدمات دستگاه قضاء به پرسش های مردمی پاسخ خواهد داد.

وی از اجرای طرح 40قاضی 40خاطره خبر داد و افزود: در این طرح 40 خاطره ماندگار و خاص قضات مجرب دادگستری در سنوات خدمت تدوین و منتشر می گردد.

در این نشست مسئولان فرهنگی دستگاه های وابسته به قوه قضاییه و حوزه های قضایی استان ضمن بیان دیدگاه های خود، گزارشی از فعالیت های خود را تشریح کردند.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :