شناسه : 37540742
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد خبر داد


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: سلسله مراسم های بزرگداشت سردار شهید سلیمانی، همرزمان شهیدش و شهدای سانحه هوایی با عنوان چهل شب چهل مسجد در سطح مساجد شهرستان یزد برگزار می شود.

به گزارش یزد رسا، حجت الاسلام علیرضا نجیمی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی و همرزمان شهیدش با بیان اینکه ملت ایران به تاسی از ارباب خود امام حسین (ع) ملت جهاد و شهادت است، اظهار داشت: حفظ و تقویت همین روحیه است که انقلاب اسلامی ایران را در مقابل تمام سنگ اندازی‌های دشمنان در طول این سال‌ها به ثمر نشانده است.

وی با اشاره به ترور ناجوانمردانه سردار سلیمانی و شهدای همرزمش بیان کرد: این ترور نشان از اوج درماندگی و استیصال دشمنان و شکست آنان در تمامی عرصه‌ها در مقابل ملت ایران داشت.

نجیمی افزود: حضور باشکوه ملت ایران در مراسم تشییع شهید سلیمانی در استان‌های مختلف نشان از پایبندی ملت ایران به آرمان‌های شهدا و انقلاب و ایستادگی در برابر دشمنان تا آخرین قطره خون خود دارد.

وی تصریح کرد: بزرگداشت مقام کسانی که مجاهدانه برای این کشور تلاش می‌کنند، وظیفه‌ای همگانی است و در همین راستا مجالس بزرگداشت بسیاری توسط اقشار مختلف مردم در استان یزد برای پاسداشت مقام شهید سلیمانی و شهدای همرزمش برگزار شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد اظهار داشت: یکی از برنامه‌های طراحی شده با محوریت مساجد در سطح محلات مختلف شهرستان یزد طرح چهل شب چهل مسجد است.

وی افزود: این طرح در قالب سلسله مراسم‌های بزرگداشت سردار شهید سلیمانی، همرزمان شهیدش و شهدای سانحه هوایی تا چهلم سردار شهید سلیمانی در سطح مساجد برگزار می‌شود.

نجیمی تصریح کرد: در این طرح یاد و خاطره شهدای سانحه هوایی اخیر نیز که بار دیگر ملت ایران را داغدار کرد، گرامی داشته می‌شود.

نجیمی تصریح کرد: طرح چهل شب چهل مسجد با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد، روحانیون و مجموعه‌های فرهنگی فعال در سطح مساجد برگزار می‌شود.

/ مهر
آدرس کوتاه :