شناسه : 32536588
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد تاکید کرد


مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد نیاز امروز جامعه را احیاء روحیه جهادی اوایل انقلاب در جامعه دانست و گفت: اگر روحیه جهادی در بین مردم و به ویژه مسئولین نظام احیاء شود بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

به گزارش یزدرسا، حجت السلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد در مراسم تکریم و معارفعه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکدر که در محل سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد گفت: رمز و راز موفقیت هر مسئولی تعامل و ارتباط با سایر دستگاه‌ها و نهادها است.

وی با بیان اینکه تعامل را می‌توان به خوبی در عالم تکوین نیز مشاهده کرد افزود: در شرایط کنونی کشور بیش از هر روز دیگر نیازمند تعامل بین دستگاه ها هستیم.

حسینی کوهستانی با بیان اینکه مردم و مسئولان ما اکنون در آزمون مهم و سرنوشت سازی قرار دارند گفت: هم از نظر تجربی و هم از منظر قرآن کریم مشاهده می شود که خیلی‌ها در  مسائل دنیوی دچار لغزش شده  و در امتحان  الهی شکت خوردند.

وی با بیان اینکه انسان ها در واقع دو بار متولد می شوند گفت: یکی تولد در ابتدای زندگی است که این نوع تولد نایه افتخار نبوده اما تولدی که قرآن از آن به عنوان حیات یاد می‌کند تولد در چاچوب دین است.

حسینی کوهستانی اضافه کرد: اگر انسان بخواهد به حیات دست پیدا کند باید به دستورات خداوند متعال، پیامبر اکرم (ص) و ائمه معصومین (ع) پایبند باشد.

وی نیاز امروز جامعه را احیاء روحیه جهادی اوایل انقلاب در جامعه دانست و گفت: اگر روحیه جهادی در بین مردم و به ویژه مسئولین نظام احیاء شود بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

حسینی کوهستانی با اشاره به هجمه‌های  متعدد دشمنان گفت: دشمن امروز علیه ما جنگ نرم به راه انداخته و چون  جنگ نرم برای همه افراد جامعه  قابل درک نیست لزوم وجود روحیه جهادی در جامعه محسوس نیست.

مدیر کل تبلیغات استان یزد بر ضرورت شناسایی اولویت‌های روز جامعه تاکید کرد و گفت: باید از تمام امکانات و ابزارها در جهت کمک به جوانان بهره برد.

گفتنی است در این مراسم از خدمات چندین ساله حجت الاسلام «محمد پورقیومی» تقدیر و با حکم مدیر کل سازمان تبلیغات استان حجت الاسلام «میرزا عباس دهقانی»  به مدت 2 سال به عنوان رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر معارفه شد.

انتهای پیام/ح
آدرس کوتاه :