شناسه : 18518554
با حضور بسیجیان استان یزد برگزار شد

اختتامیه چهارمین جشنواره ملی تولیدات فرهنگی هنری «مدرسه عشق»+ تصاویر


اختتامیه چهارمین جشنواره ملی تولیدات فرهنگی هنری مدرسه عشق، شب گذشته با حضور معاون شهرداری اردکان، فرماندهان نواحی و حوزه‌های بسیج، جمعی از مسئولین استان و بسیجیان استان یزد از جمله هنرمند و صنعتگر، در تالار غدیر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار یزد رسا؛ اختتامیه چهارمین جشنواره ملی تولیدات فرهنگی هنری مدرسه عشق، شب گذشته با حضور معاون شهرداری اردکان، فرماندهان نواحی و حوزه‌های بسیج، جمعی از مسئولین استان و بسیجیان استان یزد از جمله هنرمند و صنعتگر، در تالار غدیر برگزار شد.

مدیر مرکز هنرهای رقومی بسیج استان یزد نیز در این مراسم، با اشاره به بیانات رهبر انقلاب، عرصه صنعت انیمیشن را عرصه جنگ جدید دانست و گفت: ورود بسیجیان کشور به عرصه انیمیشن سازی، موضوعی است که حتی سران نظریه پرداز اسرائیل را به شدت نگران کرده است.

ناصر امامی اظهار داشت: هنرهای دیجیتال از جمله انیمیشن، امروز به صنعتی جدید و استراتژیک در جهان تبدیل شده و بازدهی بالای مالی آن، رشد این هنر، صنعتٍ رسانه را سرعت بخشیده است؛ ولی دشمن برای ما خواب دیگری دیده است و این هنر ناب را رایگان و با کیفیت و سرعتی بسیار بالا در اختیار نسل جوان ما قرار می دهد که آینده فرهنگی کشور را مورد تهاجمی جدی قرار داده است.

وی ضمن درخواست از مسئولین استان برای حمایت هرچه بیشتر بسیجیان فعال در این عرصه از جایگاه بالای انیمیشن سازان یزدی در کشور خبر داد و افزود: عرصه دیجیتال نقش بالایی در فرهنگ و جهت دهی فکری جوامع امروزی دارد؛ مرکز هنرهای رکومی بسیج با ورود به عرصه‌های دیجیتال از جمله، نرم افزارهای اندرویدی و انیمیشن سازی قصد دارد با معرفی فرهنگ ایرانی اسلامی و جایگزین کردن سختارهای سازنده به جای مخرب های فرهنگی، عملا دست دشمن را از ذهن و فکر نسل آینده کوتاه کند.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :