شناسه : 38285890

آخرین مهلت ثبت نام پایه اول ابتدایی و هفتم متوسطه اول مشخص شد


سعید جعفری گفت: مهلت ثبت نام دانش آموزان برای پایه های اول ابتدایی و هفتم متوسطه اول ساعت ۲۴ روز ۳۱ مرداد ماه ۹۹ پایان می یابد و این فرصت دیگر تمدید نمی شود.

سعید جعفری در گفتگو با خبرنگار یزدرسا؛ اظهار داشت: آموزش و پرورش ناحیه یک یزد با توجه به شرایط بیماری کرونا  و کاهش رفت و آمد والدین به مدارس، سامانه ای تحت عنوان سامانه پند طراحی کرد و  اطلاعیه های متعددی را در خصوص ثبت نام دانش آموزان در پایه های اول ابتدایی و هفتم متوسطه منتشر نمود. 

وی یادآور شد: مهلت ثبت نام دانش آموزان برای پایه های اول ابتدایی و هفتم متوسطه اول ساعت ۲۴ روز ۳۱ مرداد ماه ۹۹ پایان می یابد و این فرصت دیگر تمدید نمی شود. لذا والدین محترمی که هنوز فرزند خود را در پایه های مذکور ثبت نام نکرده اند، هرچه سریع تر به سامانه پند به آدرس   pand.n1yazdedu.ir مراجعه نموده و ثبت نام فرزند خود را تکمیل نمایند.

مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک یزد، با تاکید بر بخش نامه وزارت آموزش و پرورش، مبنی بر پایان ثبت نام دانش آموزان تا تاریخ 31 مرداد ماه سال جاری گفت: عواقب ناشی از عدم ثبت نام دانش آموزان در مهلت مشخص شده بر عهده والدین می باشد.

جعفری بیان داشت: تا امروز ۳۱ اردیبهشت ماه ۹۹ تعداد 5140 نفر در پایه اول ابتدایی و تعداد 4680 نفر در پایه هفتم متوسطه اول اقدام به ثبت نام نموده اند که با احتساب جابه جایی و مهاجرت های افراد در ماه و هفته های اخیر این آمار رو به افزایش خواهد بود.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.