شناسه : 823158
مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان یزد خبر داد


مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان یزد گفت: بر اساس تفاهم نامه فی مابین سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و سازمان اوقاف، اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان اردکان توانست با همکاری اداره اوقاف این شهرستان در شش ماهه اول امسال با ثبت قریب 100 پلاک موقوفه رتبه نخست را کسب نماید.

یزد رسا، مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان یزد اظهار داشت: سنت وقف یکی از برترین آموزش های عملی اسلام برای انفاق ماندگار و مفید است که در این راستا و بر اساس تفاهم نامه فی مابین سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و سازمان اوقاف، اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان اردکان توانست با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان در شش ماهه اول امسال با ثبت قریب 100 پلاک موقوفه رتبه نخست را در ثبت موقوفات در استان کسب نماید .

 وی افزود: ادارات ثبت اسناد و املاک شهرستان های صدوق و مهریز نیز به ترتیب با ثبت 81 و 58 پلاک موقوفه، رتبه های دوم و سوم را در این زمینه به خود اختصاص داده اند.

 علی کریمی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و همکاری روسا و کلیه کارکنانی که در این زمینه تلاش نموده اند، همکاری مضاعف تمامی واحدهای ثبتی تابعه در تثبیت مالکیت اراضی موقوفه را خواستار شد.
آدرس کوتاه :