شناسه : 13401135
دبیرکل جبهه پایداری در مهریز:

ادامه مذاکرات طبق خطوط قرمز/دشمن دسترسی به اسرار نظامی ما را به گور می برد


نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مذاکرات هسته ای باید بر اساس مصالح نظام و انقلاب اسلامی و خطوط قرمز ترسیمی توسط مقام معظم رهبری ادامه یابد.

به گزارش یزد رسا به نقل از صبح مهریز حجت الاسلام والمسلمین مرتضی آقا تهرانی  در یادمان شهدای مزویر آباد مهریز گفت: هرگونه ضعف و کرنش و در برابر دشمنان موجب گستاخ شدن آنها می شود.

وی اظهار داشت: باید در مقابل دشمنان با قدرت و درایت و تسلیم ناپذیری ایستادگی کرد و بر حقوق مسلم خود در مسائل هسته ای پافشاری کرد .

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ملت قهرمان و با فرهنگ  ومقاوم ایران اسلامی طی 36 سال گذشته با روحیه ایثار و مقاومت و تحت زعامت ولایت فقیه به موفقیت رسیده است .

آقا تهرانی گفت: مردم از تیم مذاکره کننده و دولت توقع دارند که مسائل هسته ای بصورت دقیق و شفاف برایشان مطرح و بازگو شود .

وی گفت: مردم همراه نظام و ولایت هستند و باید آنها را در جریان مسائل کشور و بخصوص هسته ای قرار دارد.

این نماینده مجلس در ادامه به تهاجم فرهنگی و تهدید نرم دشمن اشاره و همچنین برخی مصادیق آن چون استفاده از ماهواره و شبکه های اجتماعی بیان و خواستار هوشیاری در برابر دشمنان شد.

آقا تهرانی به اهمیت عفاف و حجاب و دوری از معاصی اشاره و از  مردم و خانواده ها خواست تا تهدید نرم را جدی بگیرند.

وی با تبریک  نیمه شعبان به اهمیت موضوع انتظار و وظایف منتظر اشاره و بر تداوم حرکت در مسیر دین و ارزش های الهی تاکید کرد .

وی گفت: ملت ایران ثابت کرده تا آخرین لحظه در خط حق و حقیقت حرکت می کند و تسلیم دشمنان نمی شود و آنها باید دسترسی به اسرار نظامی ما را به گور بیرند .
آدرس کوتاه :