شناسه : 37569381
مسول روابط عمومی سپاه الغدیر یزد:


محمد برزگر گفت: یک هزار و ۶۰۰ نفر از ساکنان مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان از خدمات درمانی اعضای بسیج جامعه پزشکی این استان استفاده کردند.

به گزارش یزدرسا،‌ محمد برزگر مسئول روابط عمومی سپاه الغدیر استان یزد گفت: تیم‌های بهداشتی و درمانی به همت دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی، سازمان بسیج جامعه پزشکی با همکاری تیپ  ۱۸ الغدیر با حضور در مناطق سیل‌زده جنوب شرق سیستان و بلوچستان ماموریت های امدادی و درمانی خود را انجام دادند.

وی ادامه داد: با توجه به خسارت‌ فراوان سیل در بخش دشتیاری، تیم ارزیابی اعزامی متشکل از نمایندگان معاونت درمان و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی و سازمان بسیج جامعه پزشکی  با هماهنگی معاونت درمان و بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر با بررسی و نیازسنجی در عرصه سلامت، تیم‌های بهداشتی و درمانی در منطقه مستقر شدند.

مسوول روابط عمومی سپاه الغدیر یزد گفت: با عزیمت تیم‌های اعزامی و انجام خدمات رایگان شامل معاینه تخصصی عفونی، داخلی و اطفال و همچنین فعالیت سه تیم پزشکی عمومی همراه با توزیع داروی رایگان  به صورت ثابت و سیار به همراه پنج نفر پرستار، تکنسین دارویی و یک تیم بهداشتی به مردم خدمات  بهداشتی، درمانی و دارویی ارائه کردند.

برزگر اظهارداشت: بر حسب نیاز همچنان توسط بسیج جامعه پزشکی با همکاری سایر مراکز درمانی نسبت به حضور در مناطق سیل‌زده و ارائه خدمات به مردم ماموریت های خود را با جدیت انجام می‌دهد.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :