شناسه : 1725094
برنامه های راهپیمایی 22 بهمن در اشکذر اعلام شد؛


جلسه هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی 22 بهمن در اشکذر با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان اشکذر در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش یزد رسا به نقل از نسیم صادق اشکذر، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی ۲۲ بهمن در اشکذر با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان اشکذر در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

"شاه حسینی" فرماندار اشکذر با گرامیداشت سی و پنجمین بهار آزادی بر لزوم حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تاکید کرد و افزود: همه آحاد جامعه در برابر انقلاب مسئول هستیم و باید در جهت تحقق هر چه بیشتر و بهتر اهداف آن از هیچ تلاشی فروگذار نباشیم.

در این مراسم که مدیران و مسئولان ادارات مختلف حضور داشتند، بر اجرای وظایف هر یک از مدیران و دستگاه ها در برنامه ریزی برای برگزاری هر چه با شکوه تر راهپیمایی ۲۲ بهمن تاکید شد.

بر همین اساس برگزاری جشنواره عکس با تجهیزات غیر حرفه ای، برپایی ایستگاه صلواتی در ابتدا و انتهای مسیر راهپیمایی، برپایی چادر تست سلامت، حضور آمبو لانس و امداد گران هلال احمر در مسیر راهپیمایی، ارسال پیامک به آحاد مردم جهت اطلاع رسانی، اجرای گروه سرود دانش آموزان و قرائت قطعنامه از جمله برنامه های مطرح شده در این جلسه بود.

آدرس کوتاه :