شناسه : 33849300
مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد خبر داد


مدیرکل آموزش وپرورش استان یزد از برگزاری همایش بزرگ افتخار 24 برای تجلیل از رتبه های برتر کنکور در 24 اسفند در یزد خبر داد.

به گزارش بافق خبر؛ صبح امروز با حضور محمود زمانی قمی استاندار یزد، عباسعلی دانافر مدیرکل آموزش وپرورش استان، حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه بافق، محمدزاده رحمانی فرماندار و مدیران آموزش وپرورش استان یزد254جلسه شورای آموزش وپرورش استان یزد در سالن آیت الله شیخ محمدتقی بافقی بافق برگزار شد

عبسعلی دانافر مدیرکل آموزش وپرورش استان یزد در حاشیه این نشست گفت: امروز با پیشنهاد و ابتکار استاندار محترم ریاست شورای آموزش و پرورش استان، جلسه شورای آموزش و پرورش در شهرستان بافق برگزار شد.

وی در ادامه افزود: یکی از رویکردهای آموزش و پرورش بررسی چالش ها و مسائلی که در مناطق دور از مرکز استان وجود دارد است که  از نزدیک شورای آموزش و پرورش با آنها آشنا شود که شامل مناطق دور از مرکز شامل بافق، بهاباد، خاتم و ابركوه است.

دانا فر اظهار داشت: مسائلی که در جلسه امروز مطرح شد شامل برنامه هایی که در ستاد بزرگداشت مقام معلم طراحی و برنامه ریزی شده بود در جلسه شورا مطرح و به طور کلی مصوب و قرار شد در هفته معلم به زیباترین شکل ممكن امور مربوط به تکریم و تجليل جايگاه معلم در نظر گرفته شود.

مدیرکل آموزش وپرورش استان یزد ادامه داد: همه دستگاههایی که در خصوص تجلیل از جایگاه معلم مرتبط هستند باید در این زمینه همکاری  کنند.

دانافر به برگزاری جشن افتخار 24اشاره و بیان داشت: ما یک رويداد مهم فرهنگی در هفته جاری  داریم که در 24 اسفند ماه از ساعت 8:30 صبح تا 12 ظهر در محل تالار دانشگاه فرهنگیان  همايش بزرگ افتخار بیست  و چهارم را خواهیم داشت.

مدیرکل آموزش وپرورش استان یزد در پایان گفت: استان یزد بیست و چهارمين سال است که رتبه اول در کنکور سراسری را کسب کرده و امسال با یک شرايط ویژه نسبت به استان دوم از نظر کمی و کیفی برتری  دارد و روز پنج شنبه قرار است رتبه های برتر کنکور، دانش آموزان و مدال آوران المپیادهای علمی و دانش آموزان برتر در جشنواره خوارزمی با حضور مسئولین در یک همايش باشکوه از آنها تجليل شود.

انتهای پیام/

آدرس کوتاه :