شناسه : 31447779
توسط اصناف و بازاریان شهرستان میبد؛


به مناسبت هفته نیروی انتظامی جمعی از اصناف و بازاریان شهرستان میبد با حضور در محل فرماندهی انتظامی این شهرستان از زحمات پرسنل نیروی انتظامی تجلیل کردند.

به گزارش یزدرسا به نقل از میبد خبر، در مراسمی که به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور روسای اداره صنعت معدن و تجارت، اتاق اصناف، اتحادیه زرگر و جمعی از بازاریان شهرستان میبد در محل فرماندهی انتظامی میبد برگزار شد از تلاشها و مجاهدت پرسنل نیروی انتظامی شهرستان تقدیر بعمل آمد.

سرهنگ سید طاهر موسوی فرمانده انتظامی شهرستان میبد در این جلسه بیان داشت: اصناف و بازاریان دربحث  حفظ امنیت بازوی توانمند نیروی انتظامی بوده و می‌توانند با کمک و یاری این نیروی خدوم، آسایش و آرامش را در جامعه برقرار کنند.

وی افزود: رویکرد پلیس درجامعه، رویکرد اسلامی و جامعه محور و ساز‌و‌کار پلیس نیز با توجه به شعار آن، رویکردی اجتماع محور است.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میبد تصریح کرد: مردم باید بیش از پیش به نیروی انتظامی اعتماد کرده و در پیشگیری از وقوع جرم همکاری‌های لازم را داشته باشند تا با کمک و یاری هم بتوانیم جامعه‌ای آرام و با امنیت کامل برقرار کنیم.

سرهنگ موسوی در پایان اظهار داشت: پیشگیری در تمامی حوزه ها باید در اولویت قرار بگیرد، این مهم سبب ایجاد امنیت و کاهش سرقت خواهد شد.

حجت الله خلیلی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت میبد ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی به پرسنل خدوم این نیرو بیان داشت: ايجاد تعامل لازم بین اصناف و بازاریان و پلیس باعث عملکرد مطلوب نیروی انتظامی در برقراری امنیت پایدار خواهد شد.

وی با بیان اینکه اصناف نقش بسزایی به عنوان یاری‌ رسان نیروی انتظامی در تأمین امنیت جامعه و جلوگیری از ناهنجاری‌های اجتماعی دارند، اظهار كرد: افزايش روابط مثبت بين پلیس و اصناف مي‌تواند عامل بسيار مهمي در ايجاد امنيت بيشتر در سطح جامعه شود.

خلیلی افزود: امروز امنیت مقوله‌ای نیست که پلیس فقط با حضور فیزیکی خود بتواند آن را فراهم کند و همکاری مردم و اصناف نیز به ارتقای امنیت کمک می‌کند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت میبد تاکید داشت: با ایجاد امنیت و آرامش در جامعه اعتماد سازی ترویج پیدا کرده و مردم به ویژه فعالان اقتصادی با امید و نشاط بیشتری به فعالیت‌های روزانه خود می‌پردازند.

خلیلی با اشاره به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور که ناشی از ایجاد تحریم‌هاست، گفت: اصناف و بازاریان در خط مقدم جنگ اقتصادی دشمنان با نظام اسلامی قرار دارند و با بصیرت و هوشیاری خود امنیت اقتصادی را برقرار و ضمن حمایت از دولت، آرامش جامعه را حفظ کردند.

وی در پایان سخنان خود اظهاراذعان داشت: حمایت از تولید داخلی همواره از تأکیدات رهبر معظم انقلاب است که در این میان بازاریان و اصناف با ارائه و عرضه تولیدات داخلی کمک بسیاری به تحقق اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی خواهند کرد.

در پایان این مراسم از پرسنل نیروی انتظامی شهرستان میبد با اهدای لوح یاد بود و جوایزی تجلیل به عمل آمد.

 

 
آدرس کوتاه :