شناسه : 1204478
مدیر هتل کاریز:


مدیر هتل کاریز با ارسال پیامی از امام جمعه و مردم متدین و ولایت مدار اردکان عذرخواهی کرد.
گزارش خبرنگار یزد رسا از اردکان، مدیر هتل کاریز با ارسال پیامی از  امام جمعه و مردم متدین و ولایت مدار اردکان عذرخواهی کرد.
 
متن پیام بدین شرح است :
 
با عرض سلام خدمت مردم شهید پرور و ولایت مدار شهرستان اردکان
 
از اینکه مردم متدین شهرستان اردکان به اهل بیت علیه السلام ارادت خاصی دارند یک امر انکار نکردنی و جای بسی شکر است. بنده حقیر از طرف خود و خانواده عروس و داماد از اینکه باعث رنجش و آزرده خاطر شدن همشهریان عزیز به خصوص امام جمعه محترم شده ایم عذر خواهی کرده  و عاجزانه از شما مردم متدین طلب بخشش داریم. به اطلاع کلیه مردم شهرستان اردکان می رساند این مراسم بدون اطلاع از شب شهادت امام حسن عسکری(ع)از طرف خانواده عروس و داماد و متاسفانه بنده حقیر فقط در حد یک عقد ساده با حضور روحانی و مجوز از اداره اماکن شهرستان اردکان صورت گرفته  و هیچگونه تعمدی در کار نبوده است. لازم به ذکر است در مراسم عقد به سفارش عاقد و با حضور اداره اماکن شهرستان هیچ گونه اقدامی که باعث بی احترامی به شعایر مقدس اسلام شود نگردیده است .انشاءالله همه در پناه لطف وعنایت ویژه آن امام و فرزند نازنین ایشان آقا امام زمان(عج)قرار داشته باشیم.
 
با تشکر احمدی مدیر هتل کاریز :
 
لازم به ذکر است که در شب شهادت حضرت امام حسن عسکری (علیه السلام) در یکی از اماکن عمومی و هتل های اردکان مراسم عروسی برپا شده بود که موجبات رنجش و ناراحتی مردم متدین و ولایتمدار شهرستان اردکان را در پی داشت .
آدرس کوتاه :