شناسه : 33001451
در جشن روز پرستار؛

از پرستاران نمونه میبد تقدیر شد +تصاویر


در مراسم جشنی که به مناسبت تجلیل از مقام پرستار از طرف بیمارستان امام جعفرصادق (ع) برگزار شد از پرستاران نمونه تقدیر شد.

به گزارش یزد رسا به نقل از میبد خبر، به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و گرامیداشت روز پرستار مراسم جشنی با حضور برخی از مسئولین شهرستان و پرستاران در تالار ونوس برگزار شد.

حسین فلاح فرماندار میبد در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات پرستاران و گرامیداشت روز پرستار بیان داشت: پرستاران به عنوان سنگرداران عرصه درمان در سطوح مختلف حوزه سلامت،همیشه بار سنگین خدمت رسانی را بر دوش داشته و ملت بزرگ ایران خاطره مجاهدت های مومنانه و گمنام این عزیزان را در مقاطع درخشانی همچون دفاع مقدس از یاد نخواهند برد.

وی افزود : روز پرستار تجلیل از یک قشر نیست بلکه روز تجلیل از کرامت انسانی است که انسانیت را در سنگ صبور بودن و التیام بخشیدن به همنوعان می بیند و همنفس با بیماران سلامت خود را به مخاطره می اندازد.

فلاح با اشاره به اینکه روز پرستار روز تجلیل از استقامت و صبوری است، ابراز داشت: تعیین این روز فرخنده به عنوان روز پرستار، ادای احترام به پرستارانی است که مهربانی آنان مرهمی برای بیماران وتلاش شان، وسیله ای برای بازگشت مجدد نعمت بزرگ سلامتی به آنان است.

در پایان این جشن با حضور ریاست شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان امام جعفرصادق(ع) از پرستاران نمونه تجلیل شد.

انتهای پیام/اد

 
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.