شناسه : 31950204
کارشناس مؤسسات فرهنگی هنری ابرکوه:


«یار پند دان» به‌عنوان برترین باشگاه‌ کتاب‌خوانی کودک و نوجوان روستای رئیس‌آباد از ابرکوه، انتخاب شد.

به گزارش یزد رسا، روز گذشته همزمان با هفته کتاب و کتاب‌خوانی، آیین اختتامیه جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان روستای رئیس‌آباد، با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در ابرکوه برگزار شد.

طاهره السادات موسویان کارشناس مؤسسات فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ابرکوه، در گفتگو با خبرنگار سرو ابرکوه، اظهار کرد: در پی برگزیده شدن کتابخانه شهید ذبیح اله شفیعی روستا رئیس‌آباد، مجوز ایجاد 10 باشگاه کتاب‌خوانی در این کتابخانه زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شد.

موسویان ادامه داد: روز گذشته در مراسم اختتامیه این باشگاه‌ها، باشگاه «یار پند دان» با مسئولیت اعظم ستار از مدرسه شهید آدمی رتبه برتر را از آن خود کرد و به جشنواره استانی راه یافت.

کارشناس مؤسسات فرهنگی هنری ابرکوه تصریح کرد: اعضاء باشگاه «یار پند دان» آوا محمدی نژاد، زهرا قاسم پور و یاسمن باقری در بخش ‌نامه و پریا زارع زاده در بخش فیلم‌سازی حائز رتبه‌های برتر شدند.

موسویان در پایان از عموم مردم شهرستان جهت شرکت در طرح معرفی پایتخت کتاب ایران دعوت به عمل آورد و خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند تا پایان آبان ماه آثار فرهنگی و ایده‌های خلاقانه خود را جهت ترویج کتاب و کتاب‌خوانی، به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه کنند.

انتهای پیام/ ف
آدرس کوتاه :