شناسه : 1318378
در نشست روحانیون با امام جمعه مطرح شد


نشست صمیمی هم اندیشی روحانیون بافق با امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار یزد رسا از بافق، بالغ بر ۲۰ تن از روحانیون و طلاب شهرستان بافق با حضور در دفتر امام جمعه این شهرستان، با وی دیدار و گفت و گو کردند.

دیدار امام جمعه با روحانیون بافق (1)

در ابتدای این نشست، رئیس اداره تبلیغات اسلامی بافق هدف از تشکیل این نشست را هماهنگی روحانیون در امر تبلیغ دانست و گفت: این رشته باید پیوسته باشد چون اگر تبادل نظر صورت نگیرد، گسستگی میان این قشر حاصل می شود.
حجت الاسلام علی روحانی بیان کرد: نمود کار فرهنگی در اخلاق، رفتار، آرامش و صداقت خود، خانواده و جامعه ماست که تاثیر حداکثری هم نمی تواند داشته باشد.
وی سپس گزارش مختصری از عملکرد اداره خود را ارائه کرد.
در ادامه هر یک از افراد حاضر علاوه بر مطرح کردن درد دل های خود، به بیان آسیب های فرهنگی و اجتماعی سطح شهر پرداختند و پیگیری مسائل مطرح شده را خواستار شدند.

دیدار امام جمعه با روحانیون بافق

روحانیون همچنین در رابطه با حضور حداکثری در آئین های عبادی-سیاسی جمعه، استفاده حداکثری از تخصص های روحانیت، رفع ضعف ها و به روز شدن روحانیت در مسائل مختلف، وحدت کلمه، تشکیل شورای روحانیت و … تاکید نمودند.
در پایان این نشست، حجت الاسلام سید جواد سلیمانی امام جمعه بافق که از ابتدا شنوای صحبت های تمامی طلاب حاضر بود، پاسخ های مدنظر خود به مسائل مطرح شده را ارائه کرد و پیشنهاد تشکیل شورای روحانیت را پذیرفت و پیگیری امور آن را به یکی روحانیون شهرستان محول کرد.

آدرس کوتاه :