شناسه : 1681483
سید جلال دهقانی در مصاحبه با یزد رسا؛


سید جلال دهقانی، کارگردان جوان و خوش ذوق اشکذری که با فیلم "خانه ای کنار ابرها" موفق به حضور در سی و دومین جشنواره فیلم فجر شده است؛ از استقبال خوب تماشاگران از فیلم خود در برج میلاد خبرداد و گفت: طبق پیشنهاد عوامل برنامه هفت شبکه سه سیما، امشب مهمان این برنامه است.

سید جلال دهقانی اشکذری کارگردان فیلم سینمایی "خانه ای کنار ابرها" در مصاحبه تلفنی با خبرنگار یزد رسا از اشکذر، از حضور خود در برنامه سینما هفت شبکه سه سیما خبر داد.

سید جلال دهقانی، کارگردان جوان و خوش ذوق اشکذری که با فیلم "خانه ای کنار ابرها" موفق به حضور در سی و دومین جشنواره فیلم فجر شده است؛ از استقبال خوب تماشاگران از فیلم خود در برج میلاد خبرداد و گفت: این فیلم ساعت 14 دیروز در برج میلاد تهران اکران شد و تماشگران با فیلم ارتباط خوبی برقرار کردند.

وی با بیان این که فیلم "خانه ای کنار ابرها" چهار نوبت دیگر نیز اکران می شود افزود: طبق پیشنهاد عوامل برنامه هفت شبکه سه سیما، دیشب ساعت 02:00 دقیقه بامداد تا 02:30 مهمان این برنامه بودم که در این برنامه در خصوص اولین تجربه خود که درباره دفاع مقدس بود صحبت کردم.

وی با اشاره به اینکه تولید فیلم در حوزه دفاع مقدس بسیار مشکل است ادامه داد: در این فیلم سعی شد که از بهترین عوامل و بازیگران استفاده شود.

گفتنی است سید جلال دهقانی اشکذری پیش از این چهار تله فیلم به نام‌های «هدیه‌ای برای آسمان»، «دویدن برای پشیمانی»، «همه روزها» و «مسابقه» را در کارنامه دارد.

آدرس کوتاه :