شناسه : 28108170
مدیر آموزش و پرورش اشکذر خبر داد


مدیر آموزش و پرورش شهرستان اشکذر با بیان اینکه اسکان مسافران نوروزی از 26 اسفند ماه سال 95 آغاز و تا 12 فروردین ادامه داشته است، اظهار داشت: در این مدت 15 هزار نفر در آموزشگاه های سطح شهرستان اسکان یافتند.

به گزارش یزدرسا، مدیر آموزش و پرورش شهرستان اشکذر در مصاحبه با خبرنگار نسیم صادق، با اشاره به اسکان مسافران نوروزی در این شهرستان گفت: تعداد آموزشگاه های پذیرنده مسافران نوروزی به 40 آموزشگاه در نوروز 96 افزایش یافت.

«کمالیان» مدیر آموزش و پرورش شهرستان اشکذر با بیان اینکه اسکان مسافران نوروزی از 26 اسفند ماه سال 95 آغاز و تا 12 فروردین ادامه داشته است، اظهار داشت: در این مدت 15 هزار نفر در آموزشگاه های سطح شهرستان اسکان یافتند.

وی با اشاره به موقعیت استراتژیک شهرستان اشکذر خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه شهرستان اشکذر ورودی شهر یزد محسوب شده و با داشتن جاذبه های گردشگری خاص هر ساله پذیرای خیل عظیم مسافران است، بنابراین ستاد اسکان فرهنگیان اشکذر هر روزه از ساعت ۸ صبح تا ساعت 23 شب به‌صورت تمام‌وقت آماده پاسخگویی و اسکان همکاران از سراسر کشور بود.

کمالیان افزایش تعداد اتاق ها و همچنین کیفیت اماکن اسکان را ازجمله برنامه های آموزش و پرورش اشکذر در راستای افزایش سطح کیفیت اسکان مسافران نوروزی نام برد و تصریح کرد: در این مدت چهار هزار و 200 خانوار در محل های مورد نظر آموزش و پرورش اسکان یافتند.

انتهای پیام/

 
آدرس کوتاه :