شناسه : 37956725
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:


فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با بیان اینکه تمامی صنوف یزد در بسیج اصناف فعالیت دارند، گفت: اصناف یزد در ایام شیوع کرونا ایثار بزرگی کردند.

به گزارش یزد رسا؛ سرهنگ رضاپورشمسی ظهر امروز در نشست دبیرخانه ماهر سپاه یزد به فعالیت نواحی مقاومت بسیج در سطح استان یزد اشاره کرد و اظهار داشت: به غیر از این نواحی، اقشار تخصصی بسیج هم در استان یزد فعالیت دارند.
وی تصریح کرد: اقشار دانش آموزی، دانشجویی، فرهنگیان، اساتید، اصناف، کارگری، اداری، هنرمندان، حقوقدانان، طلاب، مداحان، ورزشکاران، پزشکی، مهندسین، رسانه، پیشکسوتان شامل بازنشستگان نیروهای مسلح و بسیج صدا و سیما در استان یزد فعالیت می کنند.
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد از فعالیت اندیشکده شهید الله دادی در استان یزد خبر داد و عنوان کرد: این اندیشکده به همت سازمان بسیج اساتید استان یزد فعالیت های علمی بسیار خوبی را دنبال می کند. 
وی با اشاره به اینکه بسیج اصناف در استان یزد در تمام 68 صنف فعال استان پایگاه دارد خاطرنشان کرد: اصناف در ایام شیوع کرونا ایثار بسیار خوبی از خود نشان دادند و همانند اقشار مختلف مردم در تمام این زمان ها در میدان مبارزه با این ویروس حضور داشتند.
پورشمسی افزود: کارها و فعالیت های نخبگانی و تخصصی و خاص هر قشری در رده های تخصصی بسیج اتفاق می افتد و نواحی عمومی بسیج هم برنامه های عمومی را در پایگاه های مقاومت محلی دنبال می کنند.
وی با اشاره به فعالیت دبیرخانه مهار ادامه داد: نظام مسائل در این دبیرخانه تدوین و به دانشگاه کشیده می شود و خروجی آن با همت دانشجویان و نخبگان دانشگاهی مطرح و به سمت اجرا می رود.
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد به اقداماتی که اقشار مختلف و نواحی مقاومت بسیج برای مقابله با کرونا انجام دادند اشاره کرد و افزود: بسیج از روز نخست شیوع کرونا تا به الان به صورت تمام وقت در حال جهاد برای مبارزه با این ویروس خطرناک است.
انتهای پیام/آدرس کوتاه :