شناسه : 36737837
مدیراردویی ناحیه مقاومت بسیج بافق خبرداد:


رضا ابوترابی گفت: در اردوی راهیان نور سال جاری بیش از۳۰۰نفر از بسیجیان به مناطق عملیاتی غرب اعزام می شوند.

به گزارش یزدرسا؛ مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در غرب و شمال‌غرب کشور  از استان‌ آذربایجان غربی گرفته تا کردستان و کرمانشاه و ایلام، در سال‌های اخیر مورد توجه  زائران راهیان نور از اقصی نقاط کشور قرار گرفته است. مناطق بکر و دیدنی و محل مجاهدت های دلاورانه و افتخار آفرین رزمندگان با عناصر ضد انقلاب و دشمن بعثی که هنوز هم ناگفته‌های فراوانی در دل خود دارند.

مناطق عملیاتی غرب کشور کتاب است، خواندنی‌ترین کتاب حماسه، اردوهای راهیان نور یکی از راه‌های مؤثر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است که هرچقدر فرهنگ جهاد و شهادت در بین نسل جوان و نوجوان جامعه ترویج شود، بی‌تردید این نسل در مقابل آماج حملات دشمنان در جنگ نرم مقاوم‌تر خواهند بود،

رضاابوترابی مدیراردویی ناحیه مقاومت بسیج بافق از اعزام بیش از ۳۰۰نفر از بسیجیان در قالب اردوی راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب خبر داد.

وی در ادامه افزود: این اردو از ۱۲تیرماه آغاز وتاپایان این ماه ادامه و بسیجیان در قالب۶دستگاه اعزام خواهند شد.

ابوترابی تصریح کرد: بسیجیان در این اردو از مناطق عملیاتی تپه های الله اکبر، باشگاه افسران، خانه کرد، زیارت شهدای سیران بند، شهربانه و منطقه عملیاتی بیت المقدس۲(بوالحسن) بازدید خواهند کرد.

مدیراردویی ناحیه مقاومت بسیج بافق در پایان اظهار داشت: زیارت قم، جمکران،پارک باباطاهرو گنج نامه از دیگر برنامه های این سفر۵روزه است.

انتهای پیام/ع
آدرس کوتاه :